1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 14 XONE

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Blondyn, Wrzesień 27, 2014.

1. Blondyn

Blondyn Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Jestem posiadaczem Xbox'a ONE już od jakiegoś czasu. Kupiłem edycję Day One z Niemiec. Otrzymałem za darmo do ściągnięcia FIFE 14 i do tej pory mogłem normalnie grać i korzystać z UT. Dzisiaj próbuje włączyć i wywala mi błąd, żeby włożyć płytkę albo kupić, a jak wchodze w sklep to napisane, że pobieranie jest niedostępne, ale za to mogę wykupić EA Access, żeby móc mieć za darmo. Według mnie dziwna sytuacja, czy występuje to tylko u mnie czy u innych też? Z góry dziękuję za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Blondyn

Blondyn Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Refresh

Wczytywanie...

Poleć forum