1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 14

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 24, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pet3r2604

Pet3r2604 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Irlandia
    Udana odsłona! Dużo zmian w stosunku do poprzedniej generacji. Jednak ma kilka błędów w rozgrywce(szczególnie razi w sezonach online). Mimo wszystko świetna gra !

4. Krejzii90

Krejzii90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wreszcie Fifa pobiła Pesa i zajęła należne jej miejsce :) Jest realistyczna, dająca satysfakcję i wyzwanie na trudniejszym poziomie gry. Gram już kawał czasu i nie może mi się znudzić :D

5. Hasiok

Hasiok Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Panowie piszemy o wersji next-gen. Może wyrazi swoją opinię ktoś kto posiada już ową? Dużo zmian względem wersji current-gen ? Podstawa: co z główkowaniem ? dalej wszystko wchodzi ?

6. mokika87

mokika87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Muszę przyznać że byłam bardzo zdziwiona tą fifą gdy brat mi ją pokazał. Widać że z roku na rok się rozwija bo wszystko jest już coraz bliżej realnego świata piłkarskiego.Duży plus.

7. Pet3r2604

Pet3r2604 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Irlandia
    Wersja na Xbox One to moim zdaniem całkiem inna gra. Na ps3 i x360 główki z dośrodkowań wychodziły prawie za kazdym razem!(nawet liliput Messi trzskał główki dryblasom z Realu!!!:-o ) Teraz tego nie ma. Poza tym mnóstwo nowych animacji, zagrywek i cut-scenek w trakcie meczu. Masz uczucie, że w końcu piłarz, którym sterujesz robi to co chcesz. No i oczywiście oprawa graficzna poprawiona. Stadiony i kibice wyglądają mega! Choć gra ma parę błędów charakterystycznych dla fify to jest to duży krok w stosunku do poprzednich konsol.

8. darkkain

darkkain Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Naprawdę udane wydanie. Na głowę bije PES 14. Polecam

9. borysszerepko

borysszerepko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Poprotu muszę to z siebie wyrzucić! Gram w Fife już kilka lat i tak zepsutej części do tej pory nie bylo! Gra jest powolna, ścina sie, a każda główka kończy sie golem. Tak szczerze mówiąc, to zupełnie nie widze nowosci w porównaniu z poprzednia częścią. Może tylko ta ze w Ultimate team jest 10 lig, a nie 5 jak ostatnio. Nie wiem dlaczego tak wszyscy sie ta nowa fifa jaraja, bo wcale wrażenia na mnie nie robi i ze tak powiem "**** nie urywa". Żałuje 200 zł wydanych na ten szajs! Mogłem kupić GTA V lub poprostu PES'a2014.:(

10. smokdr

smokdr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Drodzy koledzy gracze. Pozwole sobie napisac kilka slow na temat fify z nr 14 w wersji na xbox one, bo akurat posiadam:)
    Pierwsze co ciekawi to grafika. Na pierwszy rzut mozna by powiedziec, ze troche lepiej wyglada. Ale - po dluzszym obcowaniu i wlaczeniu na 360tce widac, ze to next gen fifa. Zawodnicy sa jakby wyzsi, oczywiscie maja wiecej szczegolow (szczego na powtorkach), murawa swietnie zrobiona. Wrazenia na plus.
    Dalej Rozgrywka. I tu zaczynaja sie schody. Za czesto, za latwo mozna przerzucic pilke za obronce i oczywiscie sytuacja sam na sam, gole z rzutow roznych - loteria, bramkarze potrafia wylapywac mega bomby, a z drugiej strony wpuszczaja szmaty, zawodnicy sprzewracaja sie o siebie, lezaca pilka potrafi sie w magiczny spoaob odbic od piety(!)wstajacego bramkarza i poturlac sie do bramki:)
    Gole z 14 metra z glowki lobujace bramkarza itd. Nadal sa bledy. To tylko gra i pewnie nigdy nie bedzie idealnie. Wiadomo na prawdziwej murawie tez zdarzaja sie irytujace sytuacje i dziwne zagrania, tyle ze w fifie jest tego za duzo. Minusem jest tez brak opcji tworzenia turnieju czy jakich kolwiek pucharow itd. Nie pograsz np turnieju z kolegami na jednej konsoli bo zwyczajnie obcieli to w next genach.
    Plusy czywiscie sa -mega super miodne ruchy zawodnikow, widac wiecej klatek na sekunde, cala rozgrywka jest plynniejsza, zyjace trybuny, fajne nie przeszkadzajace wstawki.
    Sedzia nadal potrafi dac kartke za niby faul, a za potezna kose tylko upomnienie.
    Mozna by pisac i pisac, jesli ktos chcialby jeszcze cos wiedziec to pytac, sprobuje odp.
    Pozdrawiam

uzupełnienie...
    Starcia, walka cialem jest niewywazona, czasami malutki messi przepchnie konia jak mertesaker, nieporozumienie. Po dosrodkowaniach i strzalach z glowki pilka potrafi wtopic sie w glowe obroncy i dojsc do napastnika, boli szczegolnie jak tracisz przez to bramke. Gole z dosrodkowan ani z rzutow roznych w ogole nie ciesza, skoro sa takie wpadki. Wolny jak zolw obronca dogania bez problemu rakiete Walcota? Smiech. Wczoraj grajac w sezonach po przegraniu 3 kolejnych spotkan sprawdzilem przeciwnikow i ich profile, okazalo sie ze dwoch gralo w wyzszej o 1 lidze, a jeden byl o 2 ligi wyzej niz ja?! I ze niby losuje Ci przeciwnika z tej samej ligi? Nie mowie juz o super sprawiedliwym doborze druzyny, grajac evertonem dostaje liverpool, albo dla arsenalu dobiera real madryt(!?)
    Bledy, bledy i jeszcze raz bledy. Teraz wiem dlaczego Konami sie wstrzymalo z wypuszczeniem PES na nowe konsole...
    No coz, do czasu wypuszczenia 15tki trzeba w cos grac:) Mimo tych nerwow...

11. Michał Stalewski

Michał Stalewski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Lublin, Poland, Poland
    Mega Udana! Nie mogę się oderwać! Gram głównie w FUT i ze znajomymi ale niedawno zacząłem też tryb kariery, który też bardzo mi się podoba! :D Grafika i Gameplay 10/10 ;)

12. korczuk

korczuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowogard
    Grałem, obejrzałem, nie polecam..nie widzę różnicy między Fifą 13, a 14, po za liczbą..Sterowanie okropne, innymi słowy - nie polecam..

13. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    Kolego ty patrzysz wogole gdzie wypisujesz te glupoty ?? Ja fify 13 na xbox one nie widzialem....a ty piszesz ze nawet grales....ciekawe hah

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2

14. sradkg

sradkg Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    ja gralem w Fife 14 na X360 i na XONE, dwie rozne gry.
    Na X360 miedzy 13, a 14 niewielkie roznice, jednak na XONE zdecydowanie zmiany, naprawde fajnie sie gra.

15. korczuk

korczuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowogard
    Czy ja wspominałem w moim poście o XB One? Fifa 13 i 14 niczym się dla mnie nie różnią..w F13 grałem na PC, więc wyrażam swoją opinie na ten temat.

orso6// Piszesz w temacie FIFA 14 dla KONSOLI XBOX ONE !!!
    Nastepny taki post: koszi i pkt.

16. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    ale temat jest o fifie na xbox one...zdążyłeś zauważyć ??

17. Sermin

Sermin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  18. avi__2002

avi__2002 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    Witam wszystkich , mam pytanie gdzie w nowej Fifie 14 na xbox one jest zakładka HEAD TO HEAD i MATCH LOBBIES bo nigdzie nie widzę, na 360 są one.

Pozdrawiam

19. Kulpit

Kulpit Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    fifa 14 jest słaba i nie mam nic więcej do powiedzenia... no może jedynie to że mam nadzieję że w 15 będzie lepsza fizyka gry

20. vincentdangogh

vincentdangogh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olsztyn
    W mojej opinii obecna Fifa jest mocno frustrująca...Gram bo gram, ale tęskno mi choćby do jedenastej części. Mam nadzieję, że 15stka będzie lepsza :)

21. Sertlon

Sertlon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    świetna gierka oby 15 chociaż utrzymała poziom

Wczytywanie...

Poleć forum