1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 15 bardzo dziwny problem

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez sebeksh, Październik 23, 2014.

1. sebeksh

sebeksh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witajcie.

Nie wiem gdzie to napisać, więc jak coś to proszę o przeniesienie.

Zacznę od początku. Nagrałem fife15 ihasem. Nie działała - pojawiał się napis "uruchom grę", jednak nie zmieniał się on w obrazek z napisem fifa15. Po kliknięciu X czyli informacje o grze czy coś takiego wyświetla się strona fify15, próba uruchomienia skutkowała komunikatem o ściereczce. Standard - pomyślałem. Odpuściłem sobie, a że xboxa używam głównie do twitcha płyta z grą została w napędzie. Po kilku dniach, wczoraj, po wyłączeniu Twitcha pojawił mi się obrazek z Fifą15 w miejscu komunikatu "uruchom grę". Pomyślałem, że to jakiś błąd, no ale włączyłem instalację gry. O dziwo proces ten przeszedł pomyślnie i gra uruchomiła się. Teraz za każdym razem kiedy wkładam płytę do napędu to jest tylko i wyłącznie "uruchom grę", ale sama gra działa bardzo dobrze, przechodzi autoryzację płyty po czym konsola się wycisza, co sugeruje czytanie danych z dysku i wszystko wygląda w porządku.

Moje pytanie brzmi - czy tak dziwnie nagrana kopia może mnie narazić na jakieś nieprzyjemnośći na xbl?

Wczytywanie...

Poleć forum