1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 15 - brak komentarza

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez P.O.D., Wrzesień 26, 2014.

1. P.O.D.

P.O.D. Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Witam, panowie mam fifę 15 wersję cyfrową co dostałem wraz z konsolą ale jest problem bo nie mam komentarza, w ogóle, zmieniałem na angielski nie ma, polski nie ma, innych też nie ma... czy to jakis problem z grą?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TEDE85

TEDE85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    Mam to samo. Może z ta wersja cyfrowa jest coś nie tak.

4. P.O.D.

P.O.D. Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Ktoś rozwiązał problem ?

5. metzli

metzli Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    miałem to samo, po dzisiejszym update komentarz zaczął działać, działał przez pierwszy mecz w FUT i połowę drugiego - dosłownie połowę bo w drugiej połowie komentarz znowu zanikł...

6. markus9292

markus9292 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Ja mam wersję cyfrową i nie mam żadnego problemu z komentarzem :)

7. V.V

V.V Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Elbląg
    Widzę, że nie tylko ja mam taki problem.. Ruszyło może coś w tej sprawie? Dziś znikł mi komentarz.

8. ja12345

ja12345 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Po pary godzinach czekania na połączenia w chacie ea udało mi się rozwiązać problem z konsultantem:

1. wejść w "gry i aplikacje"
    2. następnie cofnąć się do głównego menu
    3. najechać na ramkę z "gry i aplikacje" nacisnąć stary przycisk menu i tam zaznaczyć wyłącz / zakończ (nie pamiętam co jest).
    4. przytrzymać na konsoli przycisk od włączania/wyłączania przez 5 sekund, konsola się wyłączy
    5. odłączyć kabel od zasilania konsoli na 30 sekund
    6. podpinamy kabel, włączamy konsolę odpalamy grę i powinien być komentarz przynajmniej w moim przypadku to zadziałało

9. V.V

V.V Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Elbląg
    UWAGA UWAGA - ZNALAZŁEM ROZWIĄZANIE PROBLEMU :
    Problem banalny. Włączcie FIFĘ 15, odpalcie mecz, a potem zatrzymajcie i wejdzie w ustawienia konsoli (biały guzik X na górze pada) potem ustawienia -> Wyświetlanie i dźwięki po prawej strony będziecie mieli Dźwięk HDMI i niżej 7.1 bez kompresji. Zmieńcie to na Stereo bez kompresji, wróćcie do gry i cieszcie się komentatorem. :)

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum