1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 15 czy 16

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez sprej, Luty 21, 2016.

1. sprej

sprej Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kępie Zaleszańskie
    witam.

konsola XO będzie na dniach, no i jak wiadomo od gier single musi być jakaś odskocznia czasami typu szybki meczyk w piłkę :p. Jakimś zapalonym piłkarzem nie jestem dlatego pytam. Czy duża jest różnica graficznie i grywalne między FIFA 15 a FIFA 16 ?. chodzi o to że 15tke kupie za 30-40 zł a 16 stoi ponad stówe .. Warto kupić 15 czy lepiej poczekać aż stanieje 16 ?. No i czy online ktoś jeszcze pogrywa w 15.

wyskrobane z Huawei P8 przez tapatalk :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. EvilDead6

EvilDead6 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Najlepiej będzie jak kupisz sobie ea access na powiedzmy miesiąc, bodajże 10zł na allegro kosztuje, tam masz fife 15 pełną wersje i fife 16 w którą możesz grać przez 10h, sprawdzisz sobie obydwie i sam ocenisz która ci odpowiada.

4. sprej

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kępie Zaleszańskie
    dzięki za odpowiedź, nie wiedziałem że tak można, ogólnie z konsola mam mieć 1msc ea access więc zrobię jak mówisz.

5. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Kup ea Access na rok dostaniesz bibliotekę EA w tym fife 15 pograsz a niebawem trafi tam 16 w którą też pograsz + przetestujesz 17 gdy juz będzie premiera :)

6. Johncenastf2016

Johncenastf2016 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witaj jak dla mnie to 15 jest lepsza ale to wedle uznania kto co lubi ja mam obie i częściej gram w 15. W 16 jest dodatkowa możliwość grania kobiecymi zespołami i to jest fajne za to szpakowski już się nie udziela w komentarzach i to jest duży minus tej gry ale to detale w 15 troszeczkę trudniej się gra co w moim przypadku jest na plus dla 15. Odpowiedź napisana dla tych co niemogą wejść na xbl. Oczywiście jeśli ktoś szuka fify 15 lub 16 z polskim komentarzem, w formacie god/xex to zapraszam na moje konto na chomikuj pl o nazwie Johncenastf2014/Gry xbox 360 rgh
    sorki nie doczytałem, że temat dotyczy xo ale to tylko albo aż różnica grafiki ; )

7. sprej

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kępie Zaleszańskie
    zagralem kilka meczy w 15 i faktycznie, wydaje mi się że gra się lepiej niż w 16, a jednak sporo osób ma gry z EA access więc będzie z kim czasami zagrać :)

Johncenastf2016 lubi to.
  8. fitness

fitness Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    330
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Żywiec
    Moje odczucie jest takie ze w fifie 15 się łatwiej gra defensywa moim zdaniem polecam tryb ultimate team

wyklepane z m4A1

Wczytywanie...

Poleć forum