1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 15 czy potrzeba neta

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez motyl38, Lipiec 31, 2015.

1. motyl38

motyl38 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie mam pytanko, czy trzeba mieć połączenie z netem, żeby odpalić fifę 15 na x360? Chodzi mi głównie o grę w karierę i nie wiem czy inwestować w tę grę, a xbox live nie posiadam. Istnieją w ogóle jakieś gry przy których trzeba mieć połączenie z netem obowiązkowo? Któregoś razu chciałem zakupić arcanie, ale na pudełku było coś napisane, że są jeszcze jakieś dane do pobrania z neta i się nie zdecydowałem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. baton

baton Moderator Członek Załogi Moderator Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    879
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    SZ/OST
    Gry które wymagają neta to np między innymi Plants vs. Zombies: Garden Warfare, Titanfall. Fifa nie wymaga neta do singla tylko do multi, gry które wymieniłem prędzej bez neta nie ruszą.

imvho lubi to.
  4. LoKo6264

LoKo6264 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Jeśli będziesz chciał grać online to potrzebujesz xbox live, internet i golda. Jeśli chcesz grać tryb singel player tylko jak np. kariera to nic z wymienionych wcześniej rzeczy nie potrzebujesz.

Wczytywanie...

Poleć forum