1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 15 Demo - gra na przerobionej konsoli bez konta Gold

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MaTTiQ, Wrzesień 9, 2014.

1. MaTTiQ

MaTTiQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam,

Zauważyłem że dziś wyszło demo FIFY 15. Mam przerobioną konsolę z xkey'em i nie mam konta gold lecz tylko silver, które daje mi grę online. Próbowałem wyszukać wspomniane demo przez konsolę lecz nie udało mi się odnaleźć. Po czym w Internecie w Marketplace zauważyłem, że demo mogą pobrać posiadacze Xbox Live Gold. I teraz moje pytanie: Czy mogę pobrać sobie ręcznie to demo z Internetu, wrzucić na pendrive Horizonem i odpalić je na konsoli? Czy jest to operacja bezpieczna z punktu widzenia tego, że nie mam wspomnianego konta Gold? Przejrzałem cały temat: http://xboxforum.pl/artykuly-31/nagrywanie-dema-pobranego-z-sieci-889/ i nic nie znalazłem na temat ekskluzywnych dem. Dowiedziałem się, że popularną rzeczą jest wypalanie sobie dem na DVD, ale w zasadzie nic szczególnego więcej. Druga sprawa to czy w ogóle dobrym sposobem jest wrzucenie tego dema na pendriva, który wcześniej sformatuję z poziomu xboxa, a następnie Horizonem wgranie wspomnianego dema i odpalenie z niego gry? Czy może to inaczej wygląda? Chciałbym jutro popykać, bo premiera pełnej wersji nachodzi praktycznie z nowym rokiem akademickim i nie zdążę pograć. Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. XDFSQ

XDFSQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Praust
    Wydaje mi się że jeśli M$ wykryje że posiadasz zawartość którą względem statusu nie możesz mieć dostaniesz bana

4. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak się boisz, to graj na odłączonym kablu.
    Wysłano z Nokia Lumia 920

5. MaTTiQ

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A czy do gier pudełkowych czasami są dorzucane jakieś dema? Np. demo gry ASDF jest ekskluzywne dla posiadaczy konta Gold lecz również wyszło z jakąś inną grą jako bonus do pudełka i zostaje odpalone przez osobę bez konta Gold. Wiem ze do pudełek DLC dorzucają i chyba kody na konta trial xbox live. Próbuję trochę na siłę przewazyc szalę na swoją stronę bo z chęcią bym zagrał. Może ktoś kto wypalal dema innych gier na dvd mając tylko Silver lub w ogóle nie mając xbox live miał do czynienia z podobnym problemem?

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zupełnie nic sie nie stanie. Pobieraj wrzucaj będziesz mógł gravlc. Ludzie zjedli mózgi na temat banow

1 osoba to lubi.
  7. MaTTiQ

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    @akir, i mogę to zrobić nie wypalając na DVD lecz wrzucając przez Horizon na USB i grać z USB? Tak jak to się robi w przypadku RGH.

8. tommassi

tommassi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem z demo fify 15. mam rgh gra wrzucona na pena nie odpala, wyskakuje błąd .. po wrzuceniu do content jest dokładnie to samo.. jakies porady?

9. qba123

qba123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    mam ten sam problem, na LT 3.0 również bez konta gold nie mogę odpalić dema z pendrive

10. MaTTiQ

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Osobiście odpaliłem już FIFĘ czy to na koncie w Xbox Live Silver czy też bez podłączonego w ogóle Xbox Live i wszystko śmiga elegancko. Ja robiłem to tak, że wpiąłem USB pod Xboxa, żeby skonfigurował mi je, a następnie podłączyłem do kompa i w Horizonie wybrałem "Inject" i po kilku minutach było gotowe. Z powrotem USB do Xboxa i przeniosłem demo na dysk twardy i gram. Polecam Horizon (aby pobrać należy skopiować adres linku i wkleić), ponieważ nie trzeba kombinować z katalogami, nazwami itp. Nie twierdzę, że inne aplikacje są gorsze, ale widziałem takie co trzeba się trochę pobawić, a w tym przypadku wystarczy podłączyć, wybrać plik, poczekać i gotowe. Z pendriva nie próbowałem grać, od razu przerzuciłem sobie to na dysk, bo pendrive jest mi potrzebny do innych rzeczy. Demo pobierałem z linku z tego forum: LINK

11. qba123

qba123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    niestety tym programem również się nie udało, ale sukcesem zakończyła się próba nagrania dema po prostu na zwykłą płytę dvd:)

12. Dovydas

Dovydas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja tam sciagnelem demke na lapka, wrzucilem przez horizona na pendriva ( wczesniej w xboxie go sformatowalem ) skopiowalem z pendriva na dysk i wszystko działa ;] nie trzyma golda

13. Sebi1

Sebi1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemanko!
    Słuchajcie, ściągnąłem demo fifki 15 na komputer, zgrałem horizonem, podłączam pen drive do xboxa i gra nie chce się odpalić, wyskakuje jakiś błąd i komunikat żeby pobrać demo jeszcze raz. pobierałem z tej stronki wcześniej w tym wątku podanej wiec z demkiem na pewno jest wszystko ok. nie wiem, może problem jest w tym że nie mam dysku i chce odpalić prosto z pen drive? dziwne, bo pamiętam że rok temu pobierałem demko pesa 14, robiłem wszystko tak samo i demko z pen drive'a normalnie odpaliło.
    + jeszcze pisał tu ktoś że nagranie na zwykłą płytkę dvd pomogło, możecie napisać jak to zrobić? bo gdy nagrywam na płytkę ten plik który pobrałem (czyli demko), to xbox w ogóle tego nie widzi.
    Z góry dzięki za pomoc!

14. MaTTiQ

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Właśnie z tego co zaobserwowałem w tym temacie to gra bezpośrednio z pendriva jest niemożliwa. Jeśli chodzi o nagranie na płytę DVD to musisz pamiętać o tym żeby odpowiednią strukturę katalogów zachować. Tzn. content/...
    Na YouTube wpisz sobie frazę "nagrywanie dem na DVD xbox" i powinieneś znaleźć sensowny opis. Na forum chyba tez jest opis właśnie dotyczący płyt DVD a nie nagrywania na USB.

15. Sebi1

Sebi1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    znalazłem, obejrzałem, ale problem w tym, że demko fify 15 po ściągnięciu nie zawiera tych wszystkich folderów content/0000.../itd. jest jeden plik o nazwie "2C006C9457A23222367B0FE16CF8AE5967DF15C045". to co mam sobie te foldery i podfoldery powymyślać? chyba nie... :(
    jeżeli ktoś już nagrał demko na dvd i mu odpala to musi być jakiś sposób, pomożecie? :disturbed:

16. MaTTiQ

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  17. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Mam pytanie. Czy ktoś wie czy demo Fify 15 ma polskie napisy ?

18. MaTTiQ

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  19. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Dzięki. Mam już dzięki temu demu pełną wersję USA na rgh z polskimi napisami :)

20. MaTTiQ

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Najs :-D Ja czekam na iso z PL, ale sesja wrześniowa mnie zaczepiła więc nie jestem tak zniecierpliwiony :-D

Wczytywanie...

Poleć forum