1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 15 DEMO na XBOX ONE Wasze Opinie.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Marcin Szalkiewicz, Wrzesień 11, 2014.

1. Marcin Szalkiewicz

Marcin Szalkiewicz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Opoczno, Poland
    Chociaż do premiery gry zostało jeszcze trochę czasu chciałbym zapytać się o wasze opinię od nośnie DEMA fify 15. Bo jak dla mnie wszytko super ładnie ale są pewne mankamenty co mnie nurtują. Są to pewne niedociągnięcia graficzne. Mam nadzieję że to tylko DEMO. Najbardziej mi się rzuciło w oczy jak wychodzą piłkarze na stadion. Kiedy idą to wygląda tak jak by się ślizgali do przodu po murawie. A kiedy zaczynają mecz ze środkowej części, piłkarz który rozpoczyna kładzie stopę na piłce i stara się nią kręcić do przodu i do tyłu. Zobaczcie co się w tedy dzieje.Masakra. Jak dla mnie to niedopracowana grafika. Chyba że za dużo wymagam jak na konsole nowej generacji:distracted:. Jestem ciekaw waszych opinii.

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Dla mnie nie liczy się aż tak bardzo grafika w Fifie i otoczka stadionowa typu wychodzenie na murawę i inne bzdety fajnie ze jest lecz i tak zawsze tego nie oglądam, dla mnie liczy się gamepley a w nowej Fifie został wyraźnie poprawiony gra sie miło i przyjemnie, nie wiem jak to dokładnie będzie potem na MP lesz śmiem twierdzić ze zakończą się zagrania nubów z LB+Y i do przodu na farcie, jak będzie czas pokaże w pełnej wersji

Wczytywanie...

Poleć forum