1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 15 FUT

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez paysker, Listopad 1, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. paysker

paysker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szwecja
    Witam mam problem dotyczący sezonu jednego gracza ciągle gram z jedna drużyną zero coins za wygrany mecz oraz zero działań w tabeli ciągle to samo cały czas, tak jak by się zawiesiło wie ktoś jak to można naprawić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. danielkin86

danielkin86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja od tygodnia mam problem z sezonem jednego gracza. Nawet jak wygram mecz nie dolicza mi 3 pkt za zwycięstwo, raz zaliczy a raz nie i muszę grać ponownie z tą samą drużyną. Kasę za mecz doliczy a pkt za zwycięstwo nie... I powiem że zaczyna mnie to irytować!!! Właśnie odpaliłem FUT i zobaczymy czy coś naprawili ale wątpię, bo żadnego update nie było... Gierka fajna ale dużo błędów....

4. danielkin86

danielkin86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No kur.... znowu to samo wygrałem 3:1 i chu..... 0 pkt....... I następny mecz z tą samą drużyną..... aż się grać odechciewa!!! Masakra!!!!

5. paysker

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szwecja
    Czy moderator może przenieść to do działu z xbox360, nadal nie uzyskałem odpowiedzi. Usunąłem klub i przy nowym po pierwszym meczu to samo zawiecha sezonu jednego gracza.

6. paysker

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szwecja
    k,,,,rwa czy tylko każdy patrzy jak gry przerabiać?? powinni te forum zlikwidować tylko rgh przeróbki, nie stać cie na gry kup sobie Pegasusa, wszystkie profile z tego forum sam zgłoszę do bana chore forum kto komu pomaga

7. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    Kolego widocznie nikt nie miał takiego problemu jak ty...nie zachowuj sie jak pryszczaty gimbus tylko np napisz lub zadzwoń do ea bo ja bymtak zrobił....

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

8. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Jak ktoś nie wie dlaczego tak jest to jak ma Ci coś sensownego napisać? Najlepszym źródłem informacji będzie tutaj support EA.

9. paysker

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szwecja
    no i dzwoniłem, z całego świata napływają te informacje...... ale bardziej są postrzegani gracze z xbl.... osoby ze zwykłym kontem muszą czekać aż może ea wypuści aktualizacje...... a to ze się wydało 1 000 000 coins dla nich nic nie znaczy.

10. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    Ale juz sie czegos dowiedziales...pamietaj o tym w przyszłosci zanim zaczniesz oczerniać forum...

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

11. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Popisałeś się... nazwa tematu zupełnie nie opisuje problemu, do tego piszesz jak frustrat i jeszcze najechałeś na forumowiczów w dodatku jesteś zdziwiony że nikt nie chce tobie pomóc. Zamykam i kosz.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum