Fifa 15 ihas i błąd autoryzacji dysku

czarnydlk

Świeżak
Świeżak
Witam, mam nieoczekiwany problem.

Nagrałem Fifę 15 ihasem na verbatimie (dwie próby). Wszystko ustawione pod lt 3.0. Płyta przechodzi weryfikację w Imgburn. Jakość płyty w NeroDiscSpeed pierwsza 86% druga 93% a mimo to wywala błąd autoryzacji płyty.... ktoś wie jaka może być przyczyna (CIV?) Dodam tylko że tą samą nagrywarką z powodzeniem nagrałem FIFE 14 przy takich samych ustawieniach (jakość 95%) i żadnych problemów nie uświadczyłem. Fifa 15 normalnie instaluje się na dysku. Problem tylko z tą autoryzacją. Nagrywarka Ihas 124b.... Proszę o pomoc bo już szkoda płyt marnować tym bardziej że wyniki testów bliskie ideału...... inne gry xgd3 bez problemowo(na 25 płyt 1 zmarnowana)

Z góry wielkie dzięki

Pozdrawiam
 

grochu41

Użytkownik
Użytkownik
Sprawdzałeś obraz ABGX?
 

czarnydlk

Świeżak
Świeżak
tak, obraz sprawdzany przez abgx, wgrana topologia,plik abgx360.ini podmieniony na ten z nowym hostem, nie zweryfikowało płyty bo wersja PL i nie ma w bazie. Tak to wszystko ok. Zmieniałem opcje w eeprom i img burn. Wyłączyłem Burn proof i włączyłem performe before OPC. Zobaczymy co z tego wyjdzie...
 

grochu41

Użytkownik
Użytkownik
Daj log z ABGX.
 

czarnydlk

Świeżak
Świeżak


 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja autoryzacji nie robię i gram normalnie.
 

czarnydlk

Świeżak
Świeżak
nie rozumiem.... jak nie robisz autoryzacji?
 

piccolo

Banned
A weryfikacje po nagraniu jest oki?
 

czarnydlk

Świeżak
Świeżak
tak. weryfikacja przechodzi w stu procentach. Nero Disc po zmianie ustawien w img i eeprom: jakośc 90 % błędy max: 156 i 4....dalej błąd z autoryzacją.... wszystko wypalane na verb mkm 003. Dla testów sprawdziłem NBA 2k15 i żadnych problemów. Coś jest z tym CIV ale nie mam pojęcia jak to ugryźć tymbardziej że FIFA 14 chodzi normalnie przy podobnych wynikach jak FIFA 15.....
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
nie rozumiem.... jak nie robisz autoryzacji?
Miało być weryfikacji;-)
Ale źle przeczytałem nie o to przecież chodzi (zmęczenie)
 

Do góry Bottom