1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 15 nie działa!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kierzek_17, Wrzesień 28, 2014.

1. kierzek_17

kierzek_17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Mam konsole od jakiś czterech lat. Kupiłem ją na allegro, przerobiona na lt 2.0 bądz jeszcze starszy (nie pamietam dokładnie). Od zakupu grałem w FIFE 11 na kopii zapasowej i jeszcze w kilka gier na kopiach i oryginałach z roku 2010. Dzisiaj kupiłem oryginalną grę FIFA 15 i po włożeniu płyty zachowuje sie tak jakby jej nie widział. Teraz moje pytanie. Brakuje aktualizacji? Próbowałem je zainstalować poprzez USB ale pojawiał sie błąd którego nawet dokładnie nie dalo sie przeczytać bo automatycznie xbox sie restartował. Może jest coś nie tak z napędem? Mimo że wszystkie kopie widzi, i kilka starych oryginałów jakie mam też działają bez zarzutu. A może po prostu trzeba tylko przerobić na nowe lt? Poproszę o odpowiedź bo raczej jestem laikiem w temacie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Napęd nie jest oryginalny w konsoli. Prawdopodobnie trEba będzie go wymienic. Sprawdz po obrazkach w google jaki masz napęd podaj date produkcji będzie jasne

4. kierzek_17

kierzek_17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Będzie to Toshiba-Samsung. A data produkcji konsoli to 08.2008r. Tylko że tak jak wcześniej pisałem, starsze oryginały bez problemu napęd czytał. Słyszałem również opinie że bedzie potrzebna nowa przeróbka na lt3.0.. Co o tym myślisz?

Wczytywanie...

Poleć forum