1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 15 - nie rozpoznany dysk

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Michał Ochał, Wrzesień 28, 2014.

1. Michał Ochał

Michał Ochał Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ZagĂłrzyce, RzeszĂłw, Poland, Poland
    Witam Ja i moich dwóch znajomych mamy xboxy 360 E , kumple posiadają nagrywarki liteona ihas i wszystkie gry smigaly do tej pory bez problemowo Fifa 14 Gta V Forza i moznaby wymieniać.... Natomiast wszyscy mamy problem z fifą 15 nagrywanie idzie tym schematem co zawsze wedlug tutorialow z tego forum abgx itd... Probowalismy rozne wersje srt. complex i nic ani jedną nagrywarką ani druga na żadnej konsoli nie zaskoczy, ma ktoś jakiś pomysł?

2. Lotnik421 Xbox One

3. thevirusplw

thevirusplw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam ten sam problem z fifa 15 , nagrana ihasem i wyskakuje blad 03-80-00..
    wydaje mi się, że chyba znalazłem rozwiązanie a mianowicie trzeba ściągnąć plik abgx360.ini z ich nowej strony abgx360 ponieważ w trakcie sprawdzania gry abgx'em bez tego pliku nie chce mi się podłączyć do ich strony żeby ściągnąć topologie. Jeszcze nie próbowałem tego rozwiązania bo nie mam płyt ale później spróbuje.

4. Nemezis30

Nemezis30 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jakie rev nagrywarek macie? opisz coś więcej. Na ihas rev b działa fifa bez problemu. Uwaga abgx 360 wymaga fix serwera do dodania topologi na lt 3.0

5. thevirusplw

thevirusplw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja mam ihas 124-19b , zrobilem fixa na abgx i po nagraniu drugiej plyty teraz zamiast bledu 03-80-00 mam blad ze szmatka ;/ nagrywam na plytach verbatim. W poniedzialek sprobuje jeszcze raz nagrac bo ten drugi krazek mogl byc faktycznie uszkodzony, lezal luzem na biurku dosc dlugo. Dodam jeszcze ze nagrywanie przechodzi bez blednie.

Wczytywanie...

Poleć forum