1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 15 oceniona - jest ewolucja czy rewolucja?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 23, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Embargo minęło, więc w Sieci pojawiają się pierwsze oceny najnowszej piłki od Electronic Arts. Wielkie nadzieje, ogromne oczekiwania i pytanie jak zawsze jedno – czy ta odsłona zrewolucjonizuje serię?

Po zapoznaniu się z pierwszymi recenzjami mogę śmiało powiedzieć, że najnowszej Fifie – według recenzentów – bliżej do ewolucji niż spektakularnej rewolucji. Tytuł pozwala na przyjemną rozgrywkę, a dodatkowo nagradza ofensywną grę. Ładnie prezentują się nowe animacje bramkarzy, cieszą zmiany w taktyce i zaopiekowanie się trybem Ultimate Team. Jednak to nadal nie produkcja idealna – w trybie single-player brakuje znaczących zmian, a defensywa (z bramkarzem na czele) nadal popełnia głupie błędy.

Prawie wszyscy dziennikarze są jednogłośni, że EA Sports kolejny raz daje nam solidny symulator piłki nożnej, który w kolejnych latach będzie udoskonalany.

Tak prezentują się pierwsze oceny:

• Gamespot – 8
    • IGN – 8.3
    • Eurogamer – 7
    • Game Informer -9.25
    • CVG – 9
    • God is a Geek – 8
    • Bleacher Report – 9.1
    • Covering the Spread – 8
    • Digital Spy – 4/5
    • SportsKeeda – 8.5
    • Eurogamer.de – 9/10
    • TSA – 9
    • Videogamer – 7
    • GamesRadar 4.5/5

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    No raczej tego się można było spodziewać. Bez rewelacji i rewolucji. Ale ogólnie dla mnie to najlepsza odsłona serii.

4. fazarro

fazarro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    rewolucja? ewolucja?

raczej nocna polucja, a rankiem powrót do marnej rzeczywistości

5. KAF4R84

KAF4R84 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
    Jak dla mnie nic nowego, jeśli chodzi o politykę EA.
    Pamiętam za czasów Need For Speed (Carbon, Pro Street, etc.) - co pojawiała się gra to ten sam schemat: coś dodano, coś zabrano.
    Dodano potyczki z policją, usunięto zaawansowany model zniszczeń aut i na odwrót, etc.

To samo tyczy się chociażby różnic między BF3 i BF4. Kilka drobiazgów, żadnych rewolucji.
    Może oni mają rozpisany grafik, że rewolucję robimy raz na 5, 10 lat. A co roku wrzucamy pierdoły, byle kasa zapierdzielała do kieszeni...

Takie czasy - marketing rządzi i wyciąga kasę z kieszeni graczy.

Dlatego z założenia do gier EA podchodzę z dużą rezerwą.

P.S. Ostatnią Fifę jaką grałem była 97 na PC :]
    Więc pewnie przy Fifie 15 przyjemnie mi się będzie grało :)

Wczytywanie...

Poleć forum