1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 15 Online problem 2vs1

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Clawie, Październik 21, 2014.

1. Clawie

Clawie Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    z desperacji pisze tutaj ale może ktoś pomoże. Chciałem z kolegą zagrać (we dwóch na jednej konsoli) online w Ultimate Team. Wchodzimy w mecz i wiem , że aby drugi się dołączył jako gość trzeba wcisnąć Y. Po wciśnieciu wyskakuje komunikat: ""Aby móc zagrać w grę należy zalogować dodatkowy kontroler dla konsoli xbox 360 jako gość. Po otrzymaniu odpowiedniego powiadomienia należy się zarejestrować jako gość profilu gracza zalogowanego na serwerze EA". Gdy wybieram swój profil to wylogowuje Nas z gry i zmienia na mój profil, a gdy po komunikacie biorę opcję GOŚĆ to wyskakuje taki komunikat: "Nie można zalogować się do usługi xbox live. Użyj profilu, który zawiera prawidłowe dane konta". Czy ktoś spotkał się z taką sytuacją u siebie?
    Dziękuję za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. BattedJester

BattedJester Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ktoś znalazł rozwiązanie?

4. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Na obydwu kontach musi być subskrypcja Gold.

Wycisniete z Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum