1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 15 online Xbox one problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Tosio28, Styczeń 27, 2015.

1. Tosio28

Tosio28 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam mam pytanko czy ktoś mi może powiedzieć jaka jest przyczyna że w sezonach online nigdy nie łączy mnie z graczami z Polski cały czas francja włochy i takie tam przez co lagi są nie do zniesienia
    mam golda na 13 miesięcy na konta USA/UK/Pl ip mam publiczne nie jestem za natem. Konto na xbox live zakładałem jeszcze w 2006 roku gdy nie było xboxlive w Polsce ale potem zrobiłem migrację. Sklep mam po Polsku Polskie ceny itp. w ustawieniach Fify łaczenie jak najblizej po lokalizacji Ip.
    Zresztą w innych grach jest prawie to samo od kilku ładnych lat łączy mnie z graczami z innych państw Polaków bardzo rzadko

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Zawsze łączy z ludźmi z całego świata, jedynym wyjściem jest gra ze znajomymi lub ustawianie się z Polakami .

Wysłane z mojego HTC One max

4. Tosio28

Tosio28 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wiem ze łączy z ludźmi z całego Swiata tylko czy to normalne ze spotykam Polaków kilku przez 8 lat grania ??? w sezony Online nie można ustawić się z Polakami. Czy nie powinno byc tak ze łączenie skoro jest zaznaczona opcja z lokalizacji ip priorytetem łaczenie z graczami jak najbliżej mnie

5. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    To już musisz załatwiać z m$ nie z nami

Wysłane z mojego HTC One max

6. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    308
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Raczej nie z ms tylko EA bo łączy się z ich serwerami

Wystukane na klawikordzie przy użyciu TapaTalk'a

7. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    porownujac ilosc Polakow z iloscia ludzi na swiecie grajaca w FIFE na XO to ciezko kogos wylapac, mozesz przeciez zapraszac znajomych do gry skoro tak bardzo Ci to przeszkadza

davex lubi to.
  8. Tosio28

Tosio28 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzwoniłem już do EA i powiedzieli że wina jest w translacji adresu nat że mam restrykcyjne załatwiłem sobie ip publiczne nat mam już otwarty i dalej to samo ogólnie nic tam się konkretnego nie dowiedziałem. Wiesz co nie przeszkadzało by mi że nie gram z Polakami tylko porostu te lagi mnie wkurzają.
    A czy ma na to wpływ że ten abonament xbox live jest wykupiony z Allegro niby konta USA/UK a nie na przykład w empiku u nas w PL

9. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    308
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Nie ma. A z tym natem to kompletna bzdura.

Wystukane na klawikordzie przy użyciu TapaTalk'a

Wczytywanie...

Poleć forum