1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 15 problem z graniem online

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez andijaw, Wrzesień 25, 2014.

1. andijaw

andijaw Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Trójmiasto
    Witam.

Próbuję pograć online i przy wyszukiwaniu gracza niemal za każdym razem wyskakuje mi błąd, że utracono połączenie z graczem być może poprzez restrykcyjne ustawienie NAT, które powinienem zmienić na otwarte. O co tu chodzi? Czy ktoś wie co mam ustawić i w jaki sposób by pozbyć się tego problemu? W opcjach routera włączyłem funkcję UPnP, ale nic to nie dało...

2. Lotnik421 Xbox One

3. miloslupsk

miloslupsk Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jaki router ? Kto jest dostawcą neta ? Pokazuje Ci, że masz NAT ograniczony ? Możesz spróbować ręcznie pootwierać porty.

PS: Poza tym gdzieś mi obiło się o uszy, że jest problem z graniem online w Fifę15 lecz nie wiem czy to jeszcze aktualne.

4. andijaw

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Trójmiasto
    Mam internet mobilny z Play. Router Huawei E586. O ile w nocy jeszcze wywalało tylko czasami to teraz tylko czasami się mogę połączyć. Grając po sieci w Watch_Dogs nie mam problemów. Innych gier nie mam więc nie mogę nic powiedzieć.

5. Minuta

Minuta Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tez mam mobilny z playa i jest wszystko ok

6. andijaw

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Trójmiasto
    A jak z samym graniem, u mnie laguje cholernie więc chyba mam pingi duże...

7. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    odblokuj porty w modemie dla xbox one
    oto lista portów

8. andijaw

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Trójmiasto
    Wszystkie czy ten ostatni nazwany "x1"?

EDIT: Zmieniłem wszystkie bo znalazłem to na stronie supportu. Nadal jednak mi się nie chce łączyć, muszę wiele razy powtarzać próby i ciągle komunikat, że mam złe ustawienia NAT.
    Próbuję je zmienić według porady na stronie supportu:
    http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-one/networking/nat-error-solution
    Niestety nic to nie daje, ciągle mam NAT Ograniczony a nie Otwarty. Po zmianie portów zmienia się rodzaj nat w sensie: z symetric na coś tam dłuższego ale ciągle NAT jest Ograniczony. Czy to zależy od ustawień czy od dostawcy internetu? Denerwuje mnie to już, a nie mogę sobie z tym poradzić.

EDIT2: Chyba "dzięki" Play mam adres prywatny a nie publiczny przez co nie da się osiągnąć otwartego NATu. Jeśli się mylę niech ktoś mnie wyprostuje. Czy ktoś używając mobilnego internetu w Play ma Otwarty NAT?

9. Raffcio

Raffcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja natomiast mam informacje, że NAT jest otwarty, a i tak mam problem z grą przez sieć. Czasami muszę poczekać z 5 minut, aż mnie z kimś połączy. Podejrzewam, że jest to problem po stronie FIFY.

10. rusieknh

rusieknh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    rowniez mam taki problem. dostawca UPC -60Mb nie wiem jak sobie z tym poradzic

11. camrick79

camrick79 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    PL
    Witam . Wiem że to nie miejsce na zadawanie takich pytań ale i tak chyba najlepsze z możliwych . Chciał bym zapytać czy ma ktoś z was problem z UT mianowicie z tym ze nie dostaje się coinsów za rozegrany mecz ? ( nie mogę jeszcze zakładać tematów stąd moje pytanie w tym miejscu ).

12. Kamlot

Kamlot Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Żeby tylko o te coinsy chodziło. U mnie największą bolączką jest rozegranie meczu, po czym niezaliczenie go. Oczywiście porażki w 90% zalicza. To co w tym w roku zrobili z serverami, to chyba nigdy na taką skale nie było, aż odechciewa się w to grać.

13. diegovalkyr

diegovalkyr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polska
    Tegoroczna odsłona gry to prawdziwa żenada co pokazuje również szybki spadek ceny gry. Pozbyłem się 15stki - może warto zainteresować się Pesem ciekawe jak tam będzie wyglądał tryb online.

14. killazbb

killazbb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mnie już też to irytuje właśnie spadłem z 5 ligi do 10 ot tak sobie:)) Dodatkowo zdobyłem tytuł ligi 10 i dalej jestem w 10 haha :) Specjalnie sprzedałem 360 i kupiłem xboxone żeby pograć w multi w fife.Nie wspomnę już o przegrywaniu meczy w ostatnich minutach i przechodzenia jednym zawodnikiem boiska i strzelania bramek ... Sprzedaje konsole bo to jest kpina pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum