1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 15 problem

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez Lubo1916, Listopad 23, 2014.

1. Lubo1916

Lubo1916 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Żary, Poland
    Witam! Zwracam się o pomoc, ponieważ spotkał mnie dziwny problem. Grałem sobie normalnie w Fifę po czym wyrzuciło mnie do głównego menu konsoli, później chciałem włączyć ponownie grę i tu pojawił się ten komunikat : "Niestety nie możemy uruchomić 2%. Jeśli posiadasz dysk wsuń go teraz (0x87de2712)" Próbowałem instalować ponownie i cały czas ten sam błąd się pojawia. Ma ktoś jakąś wskazówkę co mogę zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. andijaw

andijaw Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Trójmiasto
  4. RGrandi

RGrandi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mi niestety podczas meczu raz na jakiś czas właczy się pauza a potem wywali mnie do menu i potem trzeba gre właczać od nowa. Ale zauwazyłem ze odkad pobrała się calkiem gra juz tego problemu nie ma :)

Wczytywanie...

Poleć forum