1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 15 - Temat ogólny

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Skwarek, Październik 5, 2014.

1. Skwarek

Skwarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Temat ogólny o Fifie 15. Czyli luźne rozmowy na ten temat. Pokazujcie swoje składy, zadajcie pytania, piszcie porady dla innych, zdjęcia/screeny paczek itp. ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    To i ja się podepnę pod temat i zaprezentuję 2 składy za kwotę nie przekraczającą 10 tyś k
    Na początek liga polska niby drewna a naprawde wymiatają, już niejeden złoty skład z Messim czy Ronaldo sie o tym przekonał
    No i złoty liga niemiecka niby nie najlepsze gwiazdy ale i tak błyszcza a i dodam jeszcze jedno, pamiętajcie na boisku nie gra skład grasz TY i nawet brązowymi zawodnikami można wygrać z najlepszą złotą 11

4. Skwarek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To prawda skład nie ma znaczenia ;) Ja pokupywałem zawodników z ligi rosyjskie po 200/300 coinsów i wygrywam mecze ;)
    Grał ktoś może turniej w którym do wygrania jest Lenegendarna paczka Xbox ? Jeśli ktoś go wygrał to co to jest za paczka :D ?

5. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    chyba większa szansa na znalezienie legendy (w praktyce szanse dalej zerowe ^)

6. Skwarek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No nic, spróbuje może uda się wygrać :) Jeśli się uda zrobie zdjęcie co dostałem :D

/// Edit
    Wygrałem turniej a w paczke 8 kart w tym jedna rzadka ... Więc nie warto się męczyć. Musiałem troche wysiłku w to włożyć , bo skład trzeba było w miare ogarnąć a przeciwnicy też najsłabsi nie byli. Ja grałem Turniej Jednego Gracza, w online nwm jak jest. W paczce miałem jednego złotego zawodnika wartego 400 coinsów więc dużo nie zarobiłem.

7. jacekkk89

jacekkk89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam, wie ktos jak odblokowac osiagniecie Kumpel z kanapy? nie moge zalogowac sie jako gosc i tym samym nie moge dodac drugiego konta do gry? ktos pomoze?

8. Chopin98

Chopin98 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kalisz
    Mam pytanie jak odblokować osiagniecie
    Strzał z czuba
    Wszystko co potrzebne
    Na wszystko cos sie znajdzie
    Mam z nimi najwiekszy problem

9. Skwarek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Strzał z czuba , czyli gol zdobty czubkiem buta o ile się nie myle. Co do innych to jutro rano sprawdze co to jest i jak będe wiedział o co chodzi to napisze ;)

10. morgan14

morgan14 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Falubaz
    Na wszystko cos sie znajdzie - w trybie kariery menadżera utworzyłem nowy skład i wskoczyło
    Wszystko co potrzebne - trzeba utworzyć bodajże 4 składy (wszystkie jakie są możliwe do utworzenia) w tym samym trybie ;)

1 osoba to lubi.
  11. Skwarek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Kumpel z kanapy , wystarczy zagrać kilka meczy w sezonach współpracy z gościem, nie z naszym znajomy. Nic trudnego , tam wszystko jest wyjaśnione przecież :)

Skład do którego aktualnie dąże --> Link. Brakuje mi Dembele i Cabelli jeszcze. Dzisiaj też dostałem się do 7 ligi ;)

12. burzaa

burzaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wiem, że trochę poza tematem, ale nie moge gdzie indziej uzyskać odpowiedzi. Wywala mi błąd jak chce zainstalować na dysku "nie można odczytać płyty. Być może jest zarysowana lub zabrudzona. Wyczyść płytęmiękką szmatką i spróbuj ponownie". Ogólnie na live mi wszystko działa, ale muszę grać z płyty. Przeróbke mam lt 2.0 bodajże dawno temu przerabiałem. Wie ktoś co zrobić aby sie zainstalowała?

13. Skwarek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Może właśnie płyta jest dorysowana i dobrudzona. Jeśi tak to za kilka złotych ci fajnie wyczyszczą w jakimś sklepie z grami :)

14. Bartek Drozdowski

Bartek Drozdowski Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich,
    mam pytania odnośnie budżetu transferowego w trybie kariery. Czy ktoś wie może w jaki sposób jest wyliczony po zakończeniu sezonu ? Trochę zaczyna mnie irytować sytuacja, że pod koniec sezonu grania liverpoolem mam ok 80 mln. budżetu na transfery - oczywiście da się wymienić suwakiem na tygodniówki dla piłkarzy.
    Tylko jakkolwiek bym nie wymieniał pod koniec sezonu to w nowym sezonie zawsze mam powiedzmy połowę tego co powinienem mieć. W poprzednich edycjach fify zawsze trzeba było wszystko przesunąć suwakiem na budżet transferowy lub tygodniówki dla piłkarzy i w nowym sezonie zawsze miało się więcej kasy a w fifa 15 guzik, zawsze mniej.
    Jakiś pomysł co zrobić z tym fantem, bo co mi przychodzi do głowy to konieczne kupowanie piłkarzy by nie stracić kasy lecz pojawi się problem, że nie będzie możliwości kupić piłkarzy z wyższej półki, bo co uzbieram więcej to na nowy sezon zabiorą mi kasę.
    Drugi pomysł to dać w kontrakty zawodników wszystko, a potem sprzedać zawodnika albo dać mu nowy kontrakt, tylko nie wiem czy się zgodzi z 900k na 90k zarobków, no ale i tak się pojawi problem ponieważ gdy pod koniec sezonu dam zawodnikowi nowy kontrakt to w nowym nie mogę go negocjować, i przez pół sezony kasa zablokowana.
    Nie wiem czemu w fifie robią kombinowanie z wyliczaniem budżetu na nowy sezon. Kończę sezon z 80 mln to na nowy sezon także powinienem tyle mieć.

15. Bartek Drozdowski

Bartek Drozdowski Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Co do drugiego pomysłu to już przetestowałem, na początku sezonu nie ma problemu by kupić ronaldo razem z messim i jeszcze dużo milionów zostaje. Jeżeli ktoś lubi kombinowanie granie na kodach to się na pewno przyda. Choć ja nie jestem zainteresowany takimi kombinacjami ale jeżeli nie ma innego wyjścia będzie trzeba tak zrobić. Czyli, pod koniec sezonu dajesz zawodnikowi kontrakt na 900k jeżeli masz więcej pensji to kolejnemu i trzeciemu. Proponuje dać wysokie pensje najlepszym zawodnikom bo jest większa szansa że ktoś zechce lepszego zawodnika a nie słabego. Co dalej ? W nowym sezonie wypożyczasz tego zawodnika, najlepiej na krótki okres bo są mniejsze koszty ściągnięcia go z powrotem. Przed ściągnięciem zawodnika z powrotem przesuń pasek wszystko na budżet transferowy, by Ci pensji na zawodników nie zabrało przy powrocie zawodnika. W taki sposób na takiej transakcji ok 35 mln jest się na plusie. Po ściągnięci zawodnika wystawiasz go dalej na krótkie wypożyczenie itd. - można tak do końca okna transferowego. Nie ma problemu by kilka razy go wypożyczyć i ściągnąć ponownie.

Jest to lepszy sposób i szybszy niż dawanie angażu zawodnikom którzy mają 6 miesięcy do wygaśnięcia kontraktu.

Choć ja jestem za tym by w fifie zrobili w końcu tak, że pod koniec masz 80 mln to w nowym mniej więcej tyle samo a nie różnice są kolosalne.

16. Skwarek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja mało gram w tryb menadżera ale przydatne rady. Jest troche kombinowania ale jeśli komuś zależy to trzeba się pomęczyć :D

17. TheAdam

TheAdam Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich, jestem tutaj nowy i szukam odpowiedzi na pytanie dotyczącej gry Fifa 15 w wersji cyfrowej, sprawa wygląda tak że jakiś czas temu zdecydowałem się zakupić 360 i teraz w Auchan jest fajna oferta (Xbox 360 500GB + Kinect + Kinect Adventures + Fifa 15 właśnie w wersji cyfrowej za 999zł), czy ta cyfrowa wersja to jakaś uboższa wersja ? czy nie ma żadnej różnicy poza tym że zamiast pudełka i płyty dostaję jakiś tam kod dzięki któremu będę mógł pobrać grę na dysk twardy ?

18. Chopin98

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kalisz
  19. FLEX Jastrzebie

FLEX Jastrzebie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja bym wolał dołożyć 500zł i kupić Xbox One z FIFA 15. Różnica w jakości i grafice jest kolosalna

20. Chopin98

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kalisz
    Jak masz za 1000 kupic 360 to lepiej doloz te niecale 500 zl i kup one'a

21. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie wiem czy już to zrobiłeś ale wyjaśniam że trzeba drugim padem zalogować się jako gość. Chyba potrzeba do tego golda ale pewny nie jestem.

Wczytywanie...

Poleć forum