1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 15 Ultimate Team

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Beefcake, Wrzesień 25, 2014.

1. Beefcake

Beefcake Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Zakupiłem w przedsprzedaży Fife 15, odebrałem kody i mam problem ponieważ jak chce wejsc do Fut to mnie wywala. Zrealizowałem kod FUT, plik mi zapisało ale dalej nic. Logowanie do EA za pomocą przycisku start tez nie dziala, choc jesli to nie jest potrzebne do grania w fut to to olewam. W pozostałe opcje online moge grać.
    Mam xbox 360 przeróbke LT3.0, Oryginalna Fife 15 i opłacony Live Gold.
    Poradźcie cos bo nie chce żeby sie okazalo, ze 2 stowki dalem w błoto...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Skwarek

Skwarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Może w FUT będzie można grać dopiero od jutra. W Polsce premiera oficjalna o ile się nie myle jest jutro więc poczekaj :p

4. Beefcake

Beefcake Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Juz wiem co spieprzyłem...mam konsole odkupiona i gralem na czyims profilu na ktorym zmienilem dane na swoje i myslalem, ze bedzie ok. Teraz stworzylem nowe konto i wszystko smiga ale.....cholerka w tamtymkoncie wykorzystalem kod FUT...blagam powiedzcie, ze da sie go jakos odzyskac!!

5. Skwarek

Skwarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    O jaki kod FUT ci chodzi ?

6. Beefcake

Beefcake Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To jest kod, ktory dostalem przy zakupie przedpremierowym...paczka dodatkowych kart Fifa Ultimate Team....prawdopodobnie to bo niestety tego nie sprawdze...druzyna gwiazd adidas tez mi przepadla, tez to byl dodatkowy plik. Gadalem z polska pomoca EA i nie moga mi pomoc bo to sa jednorazowe kody a nowego mi nie wygeneruja

7. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    Nic juz na to nie poradzisz

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum