1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 15 wczytywanie Xbox one...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mooonstex, Luty 23, 2015.

1. mooonstex

mooonstex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam Fife 15 na Xbox One. Kupiłem ją razem z Xboxem na gwiazdkę, i do niedawna działała normalnie, ale teraz jak ją włączam to jest "Ekran z Messim" i miga sobie strzałeczka i wczytywanie.
    I nie chce się włączyć.
    Natknęłem się już na forum na ten sam problem, gdzie pomogło włączenie gry w trybie offline, lecz to też mi nie pomaga... Proszę o pomoc. (FIFA oryginalna, wszystko kupione ze sklepu, nic na czarno) Jest to irytujące, bo ponad 2 tysiące stoi i się kurzy...

Prosze o szybką odpowiedź!

Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    z tego co wiem to ostatnio xbox ma problem z zakupionymi grami cyfrowymi, a efektem są takie błędy jak opisujesz, lecz być może jest to problem z grą możesz spróbować ją ponownie zainstalować, ewentualnie skontaktować się z telefonicznym biurem obsługi klienta EA zgłaszając problem, telefon do nich znajdziesz w necie ewentualnie na opakowaniu gry

4. mooonstex

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A nie idzie tego samemu rozwiązać? Reinstalacja jak będzie konieczna to to zrobie, ale szkoda FUT i kariery...

Poczekam jeszcze z decyzją, może znajdzie się ktoś kto miał to samo i zdołał to rozwiązać...

A, i jest jeden "myk", jak odpalam xboxa to co jakiś czas [około tydzień,dwa] fifa odpala normalnie, ale na następny dzień powrót do kłopotu...

Ostatnia edycja: Luty 23, 2015
  5. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Zapis postępu gry w FUT jest przechowywany w chmurze online na serwerach EA więc podczas reinstalacji nie stracisz kart ani drużyny jedyne co to kariera offline, proponuje przeprowadzić takową reinstalacje gry może to pomoże, jeżeli to nic nie zmieni zostaje telefon do EA polska

6. mooonstex

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To poczekam do jutra, może ktoś ma jakiś sposób na to, bo ja już nie mam sił...

7. mooonstex

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    MAM ROZWIĄZANIE! Przynajmniej dla mnie.

Ustawienia->System->Wyczyść gry zapisane lokalnie

Po 10-minutowej synchronizacji danych wszystko jest w porządku.
    Może komuś również to pomoże.

Pozdrawiam!

Wczytywanie...

Poleć forum