1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 15 Xbox 360 Aktualizacja, POMOCY!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ZiomekSlonca, Październik 3, 2014.

1. ZiomekSlonca

ZiomekSlonca Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    LubartĂłw, Poland
    Witam.
    Jako iż od dzisiaj jestem posiadaczem nowiusieńskiej Fify 15, to moja radość nie trwała zbyt długo, a mianowicie:
    Mam jakąś aktualizację do Fify waży ona 10mb, ale kolega dzisiaj nagadał mi, że ta aktualizacja może zablokować mi konsole.
    Mam XBOX 360 Arcade, czy wy mieliście taką aktualizację? Jeżeli tak, to czy po jej ściągnięciu coś wam się stało/zablokowało?

Pozdrawiam i proszę o szybkie odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. silver1217

silver1217 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Aktualizacja jest nie zbędna by grać na livie w multi jeśli nie zrobisz tej aktualki to nie zagrasz na xboxx liv z inymi graczami ,każdy ma ta akyualizację nie tylko ty

4. ZiomekSlonca

ZiomekSlonca Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    LubartĂłw, Poland
    No tak, ale kolega nagadał mi, że ona może zablokować mi konsolę, miałeś taką aktualizację?

5. silver1217

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tak miałem każdy ma kto chce zagrać w multi na xbox live ,nie pobierzesz aktualizacji nie zagrasz ,a tak z ciekawości czemu ma ci ta aktualka zablokować konsolę bo nie czaję ?????

6. piccolo

piccolo Banned

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Może miał na myśli ,że może być błędna lub pomylił z lt 2.0 albo ,że bana dostaniesz. A tak pobieraj nic się nie stanie i innaczej nie pograsz na xbox live w nią.

7. silver1217

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No chyba że ma konsolę RGH bo nic tu nie napisał więcej ,możemy wróżyć z fusów .

Streamtv lubi to.
  8. Avo

Avo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a czy ta aktualizacja usunie mi przerubkę??

9. piccolo

piccolo Banned

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nic ci nie usunie jak masz lt 3.0 graj spokojnie i instaluj aktualizację.

10. silver1217

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ale chłopie napisz jaką masz przeróbkę jak masz np LT 3.0 to ci gadamy że możesz grać śmiało i robić aktualizacje ,jak zarzucasz grę każda ma praktycznie aktualizację do pobrania gdy chcesz zagrać w sieci

Streamtv lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum