1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 15 Xbox One komentarz zniknął

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez owca1266, Wrzesień 25, 2014.

1. owca1266

owca1266 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich, od paru dni gram w fife 15, najpierw w demo, dzisiaj ściągnąłem pełną wersję. Na początku w demówce miałem komentarz, wszystko działało, po czym coś pomajstrowałem w ustawieniach, chcąc zmienić rozdzielczość i od tego czasu nie działa komentarz w fifie, w pełnej wersji również, nic nie daje zmiana konta itp. Nie działa tylko komentarz, pozostałe dzwięki są. Proszę o pomoc, pozdrawiam.

edit
    Teraz sprawdziłem, w UFC też nie mam komentarza

Info orso // Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytuj.

Wczytywanie...

Poleć forum