1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 15 Xbox One problem

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez Partyzant, Październik 12, 2016.

1. Partyzant

Partyzant Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ozorków
    Witam, jestem posiadaczem Xbox One S od kilku dni i mam problem z połączeniem się z kolegą w Fifie 15. Nieistotne czy to ja wysyłam zaproszenie, czy on, nie możemy dołączyć, próbowałem w powiadomieniach wybierać opcję "uruchom" i nic, po tym jak mi wysłał zaproszenie próbowałem również wleźć na jego profil i dołączyć do gry, nic z tego. Czasami pojawia się napis, że kolega anulował zaproszenie gry, gdy on sobie siedzi w lobby i wybiera drużyny czekając na mnie a ja nie mogę dołączyć :/

Czy dołączenie do gry online to taka filozofia na XbOne ? Mam też Ps4, nigdy takiego problemu nie miałem, mam też Fife 17 na Xboxa, ale ten kumpel ma tylko 15 więc nie wiem czy tam jest problem z dołączeniem do gry, w sezony w 17stce i 15stce mogę grać bez problemu.

Jeśli ktoś z Was ma Fifę 15 na XbOne i chciałby mi pomóc sprawdzić, czy tylko z tym kolegą mam taki problem (nie mam innych znajomych, gram głównie na PS4) to mój gamertag to Partyzant999.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jaki masz status NAT w konsoli? Ustawienia -> Sieć. Obstawiam, że ktoś z Was ma zamknięty i dlatego macie takie cyrki.

Partyzant i Andrzejgopr lubią to.
  4. wojtko

wojtko Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pabianice
    My z kolegą mamy status NAT otwarty i tez mamy taką samą sytuację. Jakaś sugestia? Dodam że z innymi w sezonach można grac normalnie

5. Partyzant

Partyzant Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ozorków
    Mam otwarty NAT, w 15 bez zmian, nadal nie mogę się połączyć z kolegą, jak ktoś gra w 17 to zapraszam, jestem ciekaw czy będę mógł pograć z kimś ze znajomych.

Wczytywanie...

Poleć forum