1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 15 Xone Puchary

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krogul25, Styczeń 16, 2015.

1. krogul25

krogul25 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam pierwszy raz gram w serię Fifa z racji zakupu konsoli z tą grą.Gra bardzo mi się
    podoba ale krew mnie zalewa bo gdy chcę grać w Europejskich pucharach,to wiecznie
    wyskakuje mi komunikat"Nie masz wystarczająco dużo sprawnych zawodników aby rozegrać mecz.Mecz zostanie oddany walkowerem"Przecież mam cały skład a na ławce rezerwowej jeszcze
    8 zawodników.Kiedy gram normalnie pomiędzy polską ekstraklasą taki problem nie występuje.Proszę pomóżcie bo nie chcę wiecznie oddawać meczy walkowerem 3-0.

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    dokup zawodników powinno zadziałać

krogul25 lubi to.
Wczytywanie...