1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra Fifa 15

Temat na forum 'Zamienie' rozpoczęty przez Mateusz1916, Grudzień 21, 2014.

1. Mateusz1916

Mateusz1916 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Mam do wymiany fife 15 na cos innego. Preferuje gta v ale jezeli bedzie cos innego to tez przyjme

2. Lotnik421 Xbox One

3. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Oferuję Need For Speed Rivals na X1 o ile Fifa to wersja pudełkowa i na konsole X1.

Takie tematy nie powinny lecieć do kosza ? Gość pisze tytuł, gra nie wiadomo jaki język, jaki stan, na jaką platformę, czy to kod czy co. Do tego świeżak a z tego co pamiętam to kiedyś można było pisać w Giełdzie od iluś postów.
    Mnie moderator usunął niby podwójny temat ze sprzedażą AC Unity w dziale Sprzedaż bo podobno miałem i w dziale sprzedaż i w dziale zamiana to samo. Spoko rozumiem tylko NFS Rivals mam też i tu i tu z taką samą treścią i dalej stoi, a jak z modem pisałem to chyba się nie zrozumieliśmy bo gość nie wiedział o co mi chodzi. Co się dzieje z tym forum ?

4. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    AC Black flag kod na x1 jesli gra na x1

5. adrinek

adrinek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia: