1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 16 - FUT

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Enz0, Styczeń 14, 2016.

1. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Witam, mam pytanie. Stałem się szczęśliwym posiadaczem swojego wlasnego egzemplarza fify 16 i mam problem, otóż gdy wchodze do FUT pokazuje mi sie okienko z tworzeniem zespolu. W poprzednich wydaniach automatycznie sciagalo zespol z poprzedniej edycji fify a w tej nie ma juz takiej opcji ?.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    każdy fut nie ma z poprzednim nic wspólnego, to nie wiem o czym opowiadasz:p

4. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Kurde w fifie 15 mam date zalozenia klubu 2k11 i wydaje mi sie ze z fify 14 do fify 15 mi przenioslo karty.

5. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    nie przeniosło bo gra nie miałaby sensu, skoro byłoby pełno kart zawodnika x z innymi statystykami lub klubem po transferze itp z poprzednich lat:p

6. ArassPL

ArassPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kiedyś istniał projekt FIFA WORLD. Istniał ze dwa sezony prawie. Właśnie tam karty się przenosiły i robił się ogromny bałagan z zawodnikami. Dobrze, że tego nie ma w "normalnej" Fifie FUT.

7. MGS5

MGS5 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    siema mam taki problem mgs5 podczas instalacji przy 25,44 procentach wyskakuje błąd co mam zrobić sorry że pod fifą ale licze na szybką pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum