1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 16 / Kilka kont do DRAFTa

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez klemens1001, Marzec 30, 2016.

1. klemens1001

klemens1001 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Siema, mam pytanie bo słyszałem różne opinie i przeczytałem już kilka tematów, ale pewien nie jestem. Kupiłem jakiś czas temu z marketu FIFE 16 czy mogę sobie założyć inne konta i grać na tej samej konsoli czy tylko na głównym koncie? Czy mogę sobie stworzyć np. 4 konta żeby zagrać w DRAFTa żeby nikt się o to nie przyczepił?

2. Lotnik421 Xbox One

3. amisz86

amisz86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Możesz założyć maksymalnie 10 kont na jednej konsoli.

4. klemens1001

klemens1001 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Grozi za to w fifie jakiś ban lub coś innego? Oczywiście chciałbym kase przesłać na główne konto chociaż kwoty nie będą oszałamiające. Czyli na swojej konsoli na wszystkich kontach mogę grać bez konsekwencji(gry zakupione legalnie z głównego konta)?

5. freemaxpl

freemaxpl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    nie nie grozi Ci za to ban ; )
    jeżeli pozwalają na utworzenie 10 kont na konsoli więc nie ma o nic obawy.:play:

6. rafek18081997

rafek18081997 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    co zrobić żeby dostać żeton ? ja dostałem tylko na 2 pierwszych kontach :( każde kolejne konto nie dostało już żetonu : (

Wczytywanie...

Poleć forum