1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIfa 16 - Nie laczy FUT

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Cost3k, Maj 19, 2016.

1. Cost3k

Cost3k Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema, od 2 tygodni, nie chce mnie polaczyc na Ultimate Team z zadnym z graczy, mam EA ACCESS NA 2 Lata wykupione ( przy zakupie taka opcja byla ) oraz GOLDA, nie chce mnie polaczycz z innymi graczami, oczywiscie Transfer Market itd dziala jak trzeba moge zmieniac, moge grac na singlu ale jak przychodzi do Ultimate Team nie ma szans na zagranie meczu, jak juz polaczy to klikam ze gotowy do meczu i wywala, co jest nie tak?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ArassPL

ArassPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Przeinstaluj Fife. Nie pomaga to otwórz porty wskazane przez EA. Nadal nic - kontakt z EA.

Wczytywanie...

Poleć forum