1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 16 - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 18, 2015.

Ocena - FIFA 16

1. 10

3 głos(y/ów)
    20,0%
  2. 9

1 głos(y/ów)
    6,7%
  3. 8

5 głos(y/ów)
    33,3%
  4. 7

3 głos(y/ów)
    20,0%
  5. 6

0 głos(y/ów)
    0,0%
  6. 5

1 głos(y/ów)
    6,7%
  7. 4

0 głos(y/ów)
    0,0%
  8. 3

0 głos(y/ów)
    0,0%
  9. 2

1 głos(y/ów)
    6,7%
  10. 1

1 głos(y/ów)
    6,7%
  1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. N3lPiX

N3lPiX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jako, że jestem wielkim fanem serii FIFA po prostu muszę się wypowiedzieć.
    Jestem trochę rozczarowany podejściem ea sports do produktu na xbox 360 - gracze old gen'a dostali okrojoną wersję 16 tki ( bardzo niestety ).
    Jeśli chodzi o grywalność no to nie ma co narzekać, ale grafika, dodatki no tu już jest trochę gorzej..
    Nie wiem jak u innych, ale u mnie grafika nie powala - jakoś tak za ciemno to wszystko wygląda...
    Ogólnie ok, ale szału nie ma.. a dwie stówki poszły.....

4. Macian

Macian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jędrzejów
    Zagrałem kilka meczy i muszę przyznać że mi się podoba. Ostatnią część w którą grałem to była 14 na PC i pamiętam że często włączał mi się "rage mode" (dobrze że ALT+F4) działało. Nw jak grałem w pesa to mnie uspokajał, a fifa na odwrót. W tą fife gra mi spoko, co prawda nie grałem jeszcze w nowego pesa więc nie porównuje. Zagram więcej meczy to zobaczymy.

5. VortaL

VortaL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Jak dla mnie to kolejna stara FIFA z nowym numerkiem, będzie jak z PS 2.. gry z tej serii będą wychodzić bez zmian - w sumie na obecnych konsolach też zmiany nie są jakieś drastyczne.. ale FIFKA na 7 generację to jak dla mnie taka mini okrajanka. Ktoś, kto lubi pograć w UT może śmiało kupić, ale osobiście widząc wersję na obecnych konsolach a tą starą nie chce mi się na nią patrzyć. Pamiętam, jak w okol. premiery 15 grałem w nią w ME na stoisku, SZOK! Zachwycałem się grafiką zamiast grać, włączałem powtórki, by zobaczyć jak spod butów kopiącego zawodnika leci zryta przed chwilą trawa.. potem byłem zdumiony fizyką koszulek, mimikami zawodników.

6. Donrzuan

Donrzuan Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Przyznam szczerze że chyba trochę się rozczarowałem... Nie wiem może dlatego że ciągle przegrywam. Ostatnie kilka lat grałem w pesa na playstation3. Przesiadłem się na Xbox one (jestem zachwycony tą konsolą) i w zestawie była fifa 16 - myślę sobie a co mi tam, spróbuję w tym roku z fifą. Jakoś strasznie ciężko się przestawić, zawodnicy czasem obijają się o siebie i zachowują jak szmaciane lalki, piłka lata jak balon... Niby duża realistyka a dla mnie to wygląda dość sztucznie... Wogle ciężko to wyczuć - nawet tak banalna sprawa jak wycelowanie w który róg bramki wycelować piłką. W PES to wszystko jest jakieś takie bardziej przejrzyste. Miał może ktoś doświadczenia z PES 2016 na Xone?

7. Poochacz

Poochacz Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy mi się wydaje czy FIFA 16 na X360 jest wykonana gorzej od 15? Filmiki te same, fizyka ta sama, kamer do wyboru chyba mniej a grafika wydaje mi się że gorsza od poprzedniej edycji. EA robi tu chyba podobny zabieg jak Microsoft z Forzą Horizon 2 która wypadła dużo gorzej od jedynki. Chcesz mieć fajną grę to kup XONE a jak Cię nie stać to się męcz.

8. VortaL

VortaL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Oczywiście chodzi Tobie o Horizon 2 na Xbox 360? Tutaj fakt, niepotrzebne utrudnienia - typu zamknięte fragmenty mapy - gdzie w wersji na One można jeździć wszędzie itd. jest to wciśnięte na siłę.

Ale to temat o FIFIE, więc z niego nie zbaczajmy.. ja osobiście grając w DEMO 15 i potem 16 na PS3 (a nie ukrywajmy, graficznie to ten sam produkt, jak produkt finalny bo tak jest zawsze) odczuwałem wrażenie, że tekstury są jakby słabszej jakości, lecz nie na takim poziomie, by łatwo na pierwszy rzut oka było to dostrzec. EA daje sobie już spokój ze starymi konsolami, więc będzie jak w przypadku wejścia PS3, Xbox 360 na rynek.. PS2 dostawało przez kilka odsłon (08, 09, 10, 11.. itd.) okrojone takie same gry, które różniły się tylko składami i okładkami.

Wczytywanie...

Poleć forum