1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 16/PES 16 na LT 3.0

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Bartolinho10, Październik 21, 2015.

1. Bartolinho10

Bartolinho10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,
    wypalał może ktoś z Was Fife 16 albo nowego PES'a ? Działa wam to? Próbowałem 2 razy i u mnie bez skutku.
    Nie wiem czy to wina sprzętu, czy gry.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Thegamer525

Thegamer525 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć, jeśli mógłbym się podłączyć do tematu, mam taką sprawę, wywaliłem fife 16 zwykła nagrywarka na płycie verbatium i po wsadzeniu do napędu wyskakuje komunikat o wymaganej aktualizacji, mam lt +3.0 inne gry typu dragon Ball.xenovers czy nhl 15 działają, a przy fifie coś takiego. Czy kliknąć aktualizuj, co się z tym wiąże, czy jak zaaktualizuje będę mógł grać w te gry starsze?

4. xb7ackjokerx

xb7ackjokerx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam wlasciwie problem taki ze kazda gra poza Fifa 14 Fifa 15 Fifa 16 i 17 nie dzialaja mi , robilem aktualizacje dasha i nie wiem co teraz zrobic , fifa 11 dziala? PLS help . nie moge zalozyc tematu

Wczytywanie...

Poleć forum