1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

fifa 16 tryby gry- pomoc

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez Masownik20, Styczeń 19, 2016.

1. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Witam
    mam takie pytanko chcialem w fifie rozegrac caly sezon+ PUCHAR KRAJU+ PUCHARY ZAGRANICZNE TYPU LIGA MISTRZOW I UEFA WIEM ZE NEI MAJA LICENCJI ALE INACZEJ TO SIE W FIFIE NAZYWA... Pytanie co musze wybrac zeby rozegrac taki kompletny sezon po za trybem menaderskim bo nei chce sie bawic tam w transfery itd... Jak wybiore normalny sezon w trybach gry to bede mial to wszystko co napisalem czy nie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    tyle ludzi gra w fife i nikt nie pomoze?

4. EvilDead6

EvilDead6 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Tak jak zagrasz karierę menadżerem i dasz opcje liga mistrzów w pierwszym sezonie o od razu będziesz miał ligę + puchary krajowe + liga mistrzów/ liga europy

5. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    ale mi wlasnie chodzi o to ze nie chce dawac ani menadzera ani kariery pilkarza tylko jest w pucharach opcja sezon + puchar i wlasnie czy tam tez podczas rozgrywek jest liga mistrzow itd

6. lisek88

lisek88 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    kielce
    Przykro mi ale w 16 nie znajdziesz czegoś takiego.Możesz stworzyć swój turniej ale zagrasz wtedy lige,puchar lub lige i puchar ale nie zagrasz ligi pucharu i do tego puchar europejski.Stworzenie swojego pucharu z dowolnie wybranymi drużynami musi ci wystarczyć.

7. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    aha czyli lipa bo nei chce mi sie bawic w te ustawienia menadzerskie itd

8. lisek88

lisek88 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia: