1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 16

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 8, 2015.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3228
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Ok demo ograne.

Gra się trudniej niż w "15", jest to spowodowane większą inteligencją pomocników oraz tempem gry które jest znacznie spowolnione w porównaniu do poprzedniczki. Tępo w 16 nie jest najważniejsze, teraz trzeba bardziej rozklepać akcje żeby coś z tego było, główki wchodzą dużo lepiej niż w 15.

+:
    - tempo gry
    -soundtrack
    -pomocnicy wreszcie jako tako myślą
    -granie na główki wreszcie ma sens(pewnie za 3miechy to będzie minus ^^)
    -gra się przyjemnie

-:
    -bramkarze nadal drewniani, mam nadzieje że do premiery to naprawią ;\
    -cena
    -mały skok graficzny względem 15

4. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Również ograne demko:
    Graficznie delikatnie lepiej niz 15 w sumie wielkiej roznicy nie widać... dodane kilka nowych animacji przyjecia i podania pilki... Gra jak to fifa wiekszych zastrzezen jesli o gameplay chodzi nie mam gra sie przyjemnie na zawodowcu trzeba sie troszke juz pomęczyć. Ten tryb trenera ciekawy mozna zawsze czegos nowego sie nauczyć jesli ktos mało grał w fife.. druzyny kobiece to egzotyka w sumie i tak pewnie malo kto wogole zna sklady itd... zagralem mecz i to wszystko bo i w pełnej wersji na tym sie poprzestanie bo zadnego trybu rozgrywki po za szybkim meczem z ich udziałem nie uswiadczymy więc typowa egzotyka.. Mam nadzieje że dadza chcociaż tryb mistrzostw swiata i erupoy moze byc nazwany byle jak byle rozegrac mecze reprezentacjami tak smao tyczy sie to klubow... bo tak naprawde po za sezonem i rozegraniem ligi w fifa 15 nic wiecej nie oferowala... Jak dla mnie gra ok ale nie za ta cene jak spadnie do 140 to sobie kupie bo zmian za wiele nie widać po za skladami odnowionymi:)

5. Samarek69

Samarek69 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    13
    Miasto:
    Slupsk
    Po 1 nie będzie już, że bierzemy napastnika z dużym speed i jazda do przodu- nareszcie!
    Po 2 mniej finezji, więcej realnej piłki
    Po 3 martwię się że ten nowy tryb w Ultimate czyli draft zabije trochę sens grania w UT- super zawodnicy dostępni od ręki -bez sensu
    Po 4 porownajcie sobie rozgrywkę męską i damską, widać że dziewczyny to czysta fifa 15...
    Po 5 kupię ale 229 zł to trochę dużo

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    ogólnie 15 była wg mnie mega do bani ale 16 juz jest duzo lepsza, bardzo przyjemnie mi się gra i już dawno nie miałem w FIFIE czegoś takiego że jeszcze jeden mecz, i jeszcze dogrywka itd, przyjemny gameplay który skutecznie psuja odgłosy piłki które są takie jakbyśmy grali balonem oraz bramkarze którzy są pośmiewiskiem, ich animacje są straszne, nie potrafią złapać prostej piłki która w nich leci tylko wszystko odbijają na boki albo przed siebie, ogólnie ta wersja podoba mi się dużo bardziej niż zeszłoroczna i pewnie kupię jak potanieje

7. Kamlot

Kamlot Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jak dla mnie klapa. Co roku jest zmiana, albo szybkość zawodników, albo główki, żeby każdy twierdził, że się gra zmieniła. Prawda jest taka, że dodali po prostu pare animacji, poprawili sztuczną inteligencje CPU. Znowu będzie coś dalej w rozgrywkach online OP, za miesiąc będzie narzekanie, że mojego Lacazetta dogonił Hummels, a każdy w zespole ma Benteke i Lukaku i jeszcze tracą większość bramek z główek (już nie pamiętacie 14?). FIFA ma patent z Ultimate Team, który mimo handicapu ma swój urok i tutaj niestety mnie mają. Dalej jest to jednak fifowata FIFA i jeśli ktoś liczył na wielkie zmiany to się zawiedzie.

8. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Pograłem trochę w to demo i bardzo fajnie nowe animacje strzały odbiory obrony, więcej realizmu mniej pin-ponga i takiej gry arcade, lecz zważywszy na to że z reguły gram tylko i wyłącznie MP to ciężko ocenić po grze z komputerem, więcej będę mógł powiedzieć jak zagram online już 17 gdy dostane pełną wersję

9. Martinez5 PL

Martinez5 PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piła
    Moim zdaniem jest spoko. Gałem w każdą fifę zaczynając od 2010 i tak jak już ktoś wspomniał,
    troszkę więcej realizmu sprawia, że już nie przebiegniemy jednym zawodnikiem przez całe bosiko.

10. qba123

qba123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    pograłem pare meczy w demo, jak dla mnie to jest prawie identyczna gra, owszem może jest już trudniej strzelić bramkę przechodząc całe boisko jednym graczem. Pierwszy raz grając nie z komputerem miałem wynik 0-0, ale z ostateczną opinią i przede wszystkim z kupnem gry wstrzymam się dopóki nie zagram w ultimate team, tam gra zupełnie inaczej wygląda niż grając offline...

11. killazbb

killazbb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zatrujecie chyba. Grałem kilka meczy i wyniki 7-0,10-0,6-0 itd ..... Bramkarz wypluwa 70% piłek z daleka ....Ogólnie podoba mi się tylko draft bo nigdy nie miałem szczęścia do trafiania kart a teraz mogę zrobić fajny skład i dorównać tym co kupują coinsy albo oszukują w grze i używają jakieś tam boty.....

12. Sae

Sae Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    70
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Proponuję wrzucić na większy poziom trudności to nie będą wypuszczać.
    Co do dema to nie da się nie zauważyć wolniejszego tempa gry, drybling bez piłki jak najbardziej na plus. Jak dla mnie to postęp w mechanice widać. A byłbym zapomniał całe szczęście, że dodali tego trenera zagrań czy jak to się nazywa. Może będzie mniej płaczu oto, że ktoś kogoś jednym zawodnikiem ograł.
    Mnie interesuje tylko FUT a jak wiadomo FUT rządzi się swoimi prawami. O ile mi wiadomo draft będzie kosztował ileś tam coinsow i będzie gwarantować nagrody o wartości minimum tej sumy, a z każdym wygranym meczem nagroda będzie rosła.

Ostatnia edycja: Wrzesień 11, 2015
  13. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Pograłem troszkę wczoraj i pierwsze wrażenie WTF?!

Ogólnie jak dla mnie dynamika jest mała. W PES 2016 jakoś bardziej czuję prędkość i prawdziwy "atak" tutaj trochę to przygasło. Nie wiem czy ja mam tylko takie wrażenie, czy rzeczywiście moc "strzału" uległa zmniejszeniu. Taki Messi strzelał jakby nie chciał - co bardzo mnie irytowało. Bo zazwyczaj przytrzymywało się lekko strzał i była dynamika, a tutaj jakby gimnazjalista strzelał - no chyba, że na "B" się nie strzela ]=D.

Kobiety są - nie grałem i nie mam zamiaru grać nimi. Piłka nożna to sport dla mężczyzn, tak jak piłka plażowa/siatkowa dla kobiet :cycusie:

Ogólnie porównując DEMA PES16 vs Fifa16 to jak dla mnie PES wygrał.

Tylko tak jak pisałem już.. w PES'ie boli brak licencji. Jakby mieli tak licencje jak Fifa to na Fifę nawet bym nie spojrzał.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum