1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 16

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 18, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sae

Sae Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    70
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Fifa 16 zmieniła się w stosunku do 15 masakrycznie jeśli chodzi o gameplay, dużo wolniejsze tempo, myślący pomocnicy, prawdziwi obrońcy, bramkarz już nie ma kleju w rękawicach. Do tego tryby draftu single i online w FUT. Ogólnie trzeba bardziej myśleć podczas gry bo łatwo piłkę stracić.
    Tylko znowu polski komentarz daje po uszach. Laskowski sztuczny, te same komentarze odnośnie drużyny powtarzają min 2x w ciągu 6min połowy. Gdy IF "Mandy" dostaje żółtą kartkę to słychać: "Mandy dostała żółtą kartkę" a to facet :D Szpaku czasem też przekręci nazwisko. Wysokie i niskie prostopadłe już tylko czasem przechodzą bo obrońcy wyprzedają podanie. Zawodnicy defensywni częściej też notują przechwyty.
    Gra jak dla mnie zrobiła ogromny skok do przodu.

4. Sigmond

Sigmond Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Łódź
    Mam takie samo odczucie, gra zrobiła się trudniejsza, co bardzo rzutuje na plus. Draft jest genialnym trybem i większość osób będzie wygrywała paczki tam, może trochę zabić to sezony online, ale kart na rynku będzie pełno. Ja przykładowo wczoraj jako kapitana miałem do wyboru CR 7 inform a dodatkowo legendę Bramkarza(Portugalia, nie pamiętam nazwiska) czyli jest fajny balans, bo skład nie mógł być przesadzony dzięki późniejszym trafom. Ogólnie moja pierwsza FIFA na Xbox One, bo dzień wcześniej tylko zacząłem Fife 15 wiec się nie liczy, ale mając porównanie pierwszych meczy 16 naprawdę bije na głowę 15!

5. qba123

qba123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Po ograniu dema byłem bardzo negatywnie nastawiony do nowej fify, ale po zagraniu pierwszego meczu w UT gra mnie zaciekawiła. Na pewno jest trudniejsza, nie jest tak łatwo przebiec całe boisko jednym graczem jak to miało miejsce w fifie 15 (zwłaszcza wznawiając grę od połowy...), lepiej gra się linią obrony, nie biegną jak debile do przodu po każdej zagranej piłce przez rywala, tylko trzymają pozycje. Oczywiście jak to fifa, czasami ma idiotyczne błędy, gdy obrońcy zderzą nagle się ze sobą a później wbiegnie na nich bramkarz i również ląduje na ziemi... Kilka razy już miałem sytuacje, gdzie piłka opada swobodnie, nikt bramkarza nie atakuje a ten piąstkuje zamiast złapać... Co do bramkarza to znowu mnie denerwuje bug - nie może dostać czerwonej kartki. Byłem sam na sam, faul bramkarza, rzut karny - nawet kartki nie dostał tym razem. Co do komentarza to żenada, już wolałem ten z fify15, tutaj 90% czasu nawija szpaku tak samo durne teksty i nieadekwatne do sytuacji jak i w poprzedniej części. Gra ogólnie na plus, ale waham się nad jej kupnem

6. MCMVIII

MCMVIII Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Miałem możliwość ograć pełną wersję gry przed premierą dzięki EAA. Gra trudniejsza od 15, lecz cały czas czegoś mi brakuje.Może czas wrócić do PES :cycusie:

7. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Od fify 13 granie w piłkę od EA nie dało mi takiej przyjemności jak 16, w końcu poprawiono grę bramkarzem i znowu gdy ktoś ogarnia jest po porostu op. Co tu dużo gadać gra się miodnie, jedyne co to mój net czasem szwankuje i mam laga:(, a na deser luknijcie filmik z moich niesamowitych parad

Ostatnia edycja: Wrzesień 26, 2015
  8. mRb

mRb Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Los Santos
    Jako, że rozegrałem dopiero dwa mecze na temat fizyki zachowań piłkarzy itp się nie wypowiem, ale zauważyłem dość przyjemną poprawę grafiki, twarze piłkarzy wyglądają moim zdaniem dużo lepiej niż w 15

9. Marcin Szalkiewicz

Marcin Szalkiewicz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Opoczno, Poland
    Czy każdy ma problem z lagami po sieci. Mnie ci jakiś czas wywala.

10. krzysiek468

krzysiek468 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubań / Jelenia Góra
    Mam mieszane odczucia co do tej FIFY, przesiadłem się z 15 w wersji na X360. Dynamika rozgrywania akcji jest słaba, gra wymaga od nas przy grze w ataku barcelońskiego stylu (raczej stylu Guardioli) tworzenia akcji, mnóstwo podań w większości do tyłu i wszerz bo wszyscy stoją. Tak samo gra z kontry. Kontry po prostu nie istnieją bo nikt do niej często nawet nie chce wyjść, czasem 1 zawodnik i na resztę trzeba czekać i po kontrze i znów klepanie w kółko piłką żeby się przebić przez 8 zawodników drużyny przeciwnej.

11. lisek88

lisek88 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    kielce
    Też mam takie odczucie 100 podań żeby cokolwiek strzelić na bramke

12. Dzioba92

Dzioba92 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam takie same odczucia, ale chyba cieszę się z takiego obrotu sprawy bo wyniki 10:9 stają się dzięki temu prawie niemożliwe :D

FIFA stała się dzięki temu trochę bardziej realna. Najbardziej widać to po podaniach, które bardzo często są niedokładne lub przecinane przez obrońców.

Z jednej strony się cieszę, że FIFA stawia bardziej na symulację, a z drugiej na razie ciężko mi się przyzwyczaić do nowego stylu gry :D

13. lisek88

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    kielce
    Tylko nie każdy chce grac stylem Barcelony wole szybką piłke ale 100 podań coś pod styl Realu

14. h4smkyPL

h4smkyPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Lublin
    Nie chodzi o to, że wygrywa się po 10:9 tylko o fan z gry. Dla mnie niestety nie ma fan-u. Gra w moim odczuciu jest mało grywalna. Obrońcy - szybsi niż piłka, wszechwiedzący. Gra śle piłkę gdzie chce, nie tam gdzie ja chce tylko gdzie ona chce. Wyszukiwanie przeciwników trwa w nieskończoność, odbiór piłki praktycznie nie istnieje, lub nie wiem jak mam odbierać. Zwykłe podania, czy podania prostopadłe nie wiem co trzeba lub jak trzeba grać aby dochodziły. Wiem, że mnie zaraz zhejtujecie, ale to tak jakby mi nogi uje...o i mam jakieś protezy i się uczę biegać na nowo. Fakt trzeba pochwalić że EA stawia na realizm, graficznie też jest bardzo fajnie. Ale psuć coś co było fajne... Wystarczyło poprawić grafikę i interwencje bramkarskie i było by git. Chyba pozostanę przy 15, a tą generację sobie odpuszczę.

Ostatnia edycja: Wrzesień 28, 2015
  15. lisek88

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    kielce
    Dokładnie 15 była lepsza .Chociaż piłkarze biegali w miare równo a nie jak w 16 przeciwnik zawsze mnie dogonił nawetjak ja bylem w polowie boiska

16. Sae

Sae Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    70
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Skończyło się pace 90 i górne na dobieg. Gra jest zdecydowanie bardziej zrównoważona, teraz potrzebne jest więcej kreatywności.

kamilradom1910R lubi to.
  17. lisek88

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    kielce
    Tylko nie każdy lubi grac stylem barcelony a tego wymaga teraz ta fifa

18. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nie wymaga, można bezproblemowo wyjśc z kontrą z 3 podań czy 2 podaniami się przedostać, fakt nie da się przejść jednym zawodnikiem całego boiska, albo raczej powiem że ciężko to zrobić, lecz tak futbol nie wygląda i nie na tym polega

kamilradom1910R lubi to.
  19. rusieknh

rusieknh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Przesiadlem sie z 15 na rzecz nowej Fify ale mam co chwile problemy z siecia. co chwile przycina gre a co gorsza wywala z meczu. Macie cos takiego?? Internet mam 60mB a 15 chodzila idealnie.

20. Sebsky

Sebsky Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Problemy z serwerami, normalka u EA, też tak mam. Wyrzuciło mnie już parę razy podczas FUT Online.

Nowy styl gry jest zdecydowanie na plus, a podejrzewam, że wszyscy którzy to hejtują to grali jak większość osób po sieci czyli LB + Y albo bieg jednym zawodnikiem przez całe boisko machając gałkami aż do zepsucia i zastąpienia nimi widelcami. No ewentualnie dochodzą do tego głupie strzały (lucky shot) z 1/4 boiska gdzie bramkarz wychodził na 5 metr i patrzał jak piłka wpada mu za kołnierz.

qba123 i barman_2000 lubią to.
  21. qba123

qba123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    oj skończyła się gra zawodnikami typu doumbia?:) nie da się już przejść jednym graczem całego boiska?:(( przykre. fifa16 jest o wiele lepsza od 15, wymaga składnych akcji a nie górnych podań prostopadłych, gra 1 na 1 nie przyprawia już o nerwice, można swobodnie (oczywiście przy odpowiednich umiejętnościach) odebrać piłkę przeciwnikowi

Wczytywanie...

Poleć forum