1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 16

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez vess91, Wrzesień 19, 2015.

1. vess91

vess91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    siemka wczoraj kupiłem xboxe one w neonecie za 1600 zł z fifa 16 gra + xbox live 3 miesiace i ea sports na 1 miesiac i oto moje pytania :

1. Instalowała mi się fifa16 wczoraj od godziny 17 do 5;20 rano (pisało instaling nie download) czy to jest normalne i kazda gra bedzie sie tyle instalować ?

2. W zestawie tak jak wspomniałem był0 xbox live i ea sports , lacznie wpisałem 3 kody jednorazowe ( 25 cyfrowe) wchodze i chce grac w fife gram sobie normalnie a Tu pisze ze wersja testowa i 10 h czy coś takiego , moje pytanie czy w dniu premiery bede miec pełna wersje ? Jest ktoś w stanie mi to wyłumaczyć o co chodzi , z góry dziekuje bardzo i pozdrawiam.

odpowie ktoś panowie ,bo nie wiem co robić ?

Ostatnio edytowane przez moderatora: Wrzesień 21, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Snax33

Snax33 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    z tego co mi wiadomo to przed premierą możesz pograć 10h ale w dniu premiery i po premierze nie ma żadnego limitu czasowego.

4. Sae

Sae Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    70
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Przed premierą tj. 24.09.2014 możesz grać tak jak każdy kto posiada EA Access max 10h. Dokładnie w tym dniu dostaniesz całkowity dostęp do pełnej wersji gry. Nie musisz nic robić. Proponuję wykorzystać to 10h bardzo dobrze :) Ja po swoim 10h ograniu już nie mogę się doczekać 24.09!

5. vess91

vess91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok widze zostalo 5 h , a powiedz mi prosze normalne jest to ze to sie tyle instalowało ? od 17 do 5 rano ponad ?

czyli 24 bede miec pelna wersje tak >? bez niczego znow wpisywania ? z automatu

i bedzie ultimate team w wersji online dostepne juz no nie ?

Ostatnia edycja: Wrzesień 20, 2015
  6. Snax33

Snax33 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak nie dziw się że tak długo się instalowało to też zależy od twojego neta jakiego masz i licz się z tym że są przeciążone serwery :)

7. vess91

vess91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dobrze ale co ma net do instalacji ? lacze sie za pomoca wifi moze bezposrednio jak polacze bedzie lepiej

8. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    gra sie pobiera i instaluje z internetu wiec im masz szybszy internet tym szybciej sie pobierze i zainstaluje, po czasie instalacji wnioskuje że masz internet miedzy 5-10 mb\s

9. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    No dokładnie pobierasz grę z sieci... A Ty co myślałeś, że wklepiesz kod i gra nagle się znikąd pojawi na dysku? ;)
    Jakbyś miał płytę to instalacja takiej gry ~10min.

10. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Ale fakt jest taki że jak podlaczysz konsole kablem to bedzie sie sciagalo o wiele szybciej pod warunkiem ze nie masz neta 20mb bo przy takiej przepustowości polaczenie kablem nic nie da i tak bedzie sie pobieralo powoli...

11. vess91

vess91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    powiedzcie mi prosze co z tą fifa16, 10 h wykorzystałem i pisze odtwórz w dniu 24.09.15 bede miec wtedy pełną wersje> i mozliwosc gry w FUT online ?

wpisywałem kody livexbox cos tam , z fify co pozwolilo ją zainstalowac i jeszcze jakis jeden . A jak sie skonczy xbox live to moge na allegro zamowic za 129 zł na 13 miesiecy ? CZy to xbox live jest do wszystkich gier online czy tylko do wybranych ?

12. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    No dopiero dostaniesz pełną 24.09 w dzień premiery.
    Pajace w sklepie wykorzystali fakt 10h próbnej gry fifki z EA Access i wciskają ludziom że mogą grać przed premierą w full grę a to jest 10h trial...
    Tak możesz sobie kupić na 13msc. Live jest jeden do wszystkiego, wszystkich gier.

13. vess91

vess91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no co racja to racja nie fajne to jest , ale nie wiem czy jutro nie kupie pes2016

14. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Można przestawić region na usa i grać dzisiaj.

15. vess91

vess91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a w dniu premiery zmienic na polska i bedize ok czy moga wystap9c jakies problemy ?

pytanie jeszcze innegotypu jak to jest z grami xbox 360 działają na xbox one ? i jak to rozpzonac ktore ? bo słyszałem ze nie wszystkie

16. H_o_G

H_o_G Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    13
    Tutaj masz wątek dotyczący wstecznej kompatybilności:
    http://xboxforum.pl/forums/kompatybilnosc-wsteczna.131/

Wczytywanie...

Poleć forum