1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 17 demo x360 problem z trybem areny

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez arturo213, Wrzesień 18, 2016.

1. arturo213

arturo213 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema wszystkim. Mam problem z fifa 17 demo na x360. W fifie 16 demo byl tryb areny lecz w 17 juz go nie ma. Dowiedzialem sie jednak ze da sie go uruchomic. Jedyne co trzeba zrobic to utworzyc jeden plik tekstowy i dodac w nim kilka linijek tekstu. Poprzez ten trik mozna tez wydluzyc czas meczu do 10 minut. Po utworzeniu tego pliku nie wiem jak w programie Horizon go dodac do dema fify. Moze ktos pomoze? Tu link do tego filmu

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Taki triki to chyba w RGH działają, gra musi być rozpakowana do formatu xex.
    Masz przeróbkę rgh?

4. arturo213

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety... Nie byla przerabiana. Czyli musi byc to RGH? Nie da sie inaczej? ;/ BTW gre rozpakowalem. Mam wszystie pliki ktore byly spakowane wiec wrzucilem ten plik utworzony przeze mnie tylko teraz nie wiem jak to wrzucic do Horizona ;/

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Musisz z tego zrobić paczkę taką jaka była przed rozpakowaniem. Nie mówię że to nie ruszy ale nie wiadomo bo to ruszane było sumy kontrolne mogą się nie zgadzać.

6. arturo213

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki, ale jak spakowac to teraz z tym plikiem tak, by wygladalo jak pierwotnie? Czyli jak ty to nazwales paczke pierwotna? Nie mam pojecia o tym bo wczesniej tego nie robilem. EDIT: CHYBA jednak trzeba miec RGH do tego wiec nic nie zdzialam. A szkoda bo chcialem na arenie pograc. Mimo wszystko dzieki

Ostatnia edycja: Wrzesień 18, 2016
Wczytywanie...

Poleć forum