1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 17 Kariera Managera finanse

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pawello11, Październik 3, 2016.

1. Pawello11

Pawello11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hej, pomozcie, w fifie 16 w karierze managerskiej byla opcja napisania listu do zarzadu i i mozliwosc wyżebrania jakis dodakowych pieniędzy na transfery albo pensje, w 17stce ni choroby nie moge znalezc czegos takiego, zle szukam ? czy po prostu nie ma opcji?

2. Lotnik421 Xbox One

3. diego1028

diego1028 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Możliwie że tego nawet nie ma. W prawdzie nie szukałem dokładnie tego, ale jak rozglądałem się po całym menu kariery itd to tego nie było.

4. Pawello11

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja szukalem i nie znalazlem, ale biorac pod uwage ze konsola jest syna a ja gram sobie troche z doskoku w ta kariere to uznalem ze moze nie potrafie znalezc:) jak by ktos jednak widział to niech napisze

5. Pawello11

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    pozwole sobie podbic temat

Wczytywanie...

Poleć forum