1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 17-kod zdrapka

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez Huciap, Wrzesień 13, 2016.

1. Huciap

Huciap Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam takie pytanie czy taki kod mozna wykorzystac na dwoch innych kontach jak i dwoch innych konsolach? Jesli tak to od razu poszukuje osoby ktora by miala taki kod do sprzedazy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Logiczne jest to że jak wbijesz ten kod na jednym koncie to na drugim przy wbiciu wyskoczy że kod jest zużyty...
    Wbijasz to na jedno konto ustawiasz je sobie jako domowe a druga osoba na to konto się loguje i zostawia je zalogowane w tle.
    Od sprzedaży / kupna jest dział giełda nie POMOC!

4. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    765
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    kod mozna wpisac tylko na jednym profilu

5. Huciap

Huciap Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No nic to juz wole kupic wersje pudelkowa.

6. rax87

rax87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Podłącze się do tematu. Mam problem z fifą 17 na xbox one. Zakupiłem konsolę z przedpremierowym dostępem do gry, jednakże wykorzystałem kod przed aktywacją konta ea access. Teraz wyskakuje komunikat, że muszę czekać do premiery. Wiecie może czy idzie to jakoś odkręcic? Pozdrawiam

Dodam jeszcze tylko to, że wcześniej grałem na ps. W pudełku od xbo nie było żadnej instrukcji :( Wiem, że wydaje się to Wam śmieszne :p

Chciałbym zagrać przed premierą, ale czuję że w takiej sytuacji będzie to nie możliwe.

Proszę Was o odpowiedzi.

Ostatnia edycja: Wrzesień 25, 2016
  7. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1864
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Teraz już po ptokach, nic z tym nie zrobisz. Spokojnie premiera za 4 dni, wytrzymasz tyle.

rax87 lubi to.
  8. rax87

rax87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki, a orientujesz się może czy wersja dołączana do konsoli jest w PL wersji językowej?

9. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1864
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak Fifa 17 jest po polsku zarówno cyfra jak i płyta ;)

rax87 lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum