FIFA 17 otrzyma nowy polski komentarz! Posłuchajcie zapowiedzi

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



FIFA 17 to nie tylko nowy tryb, kolejne animacje oraz przeniesienie produkcji na mocniejszy silnik. Electronic Arts zadbało również o odświeżenie polskiego komentarza i dzisiaj możemy posłuchać próbki głosów.

W FIFA 17 ponownie usłyszymy Dariusza Szpakowskiego oraz Jacka Laskowskiego. Duet w tym roku spędził 20 dni w studiu, gdzie zarejestrowano 19 tysięcy komentarzy i 1300 nowych nazwisk. Było to oczywiście niezbędne, by zaprezentować nową jakość.

Nawet na krótkiej prezentacji możecie usłyszeć kwestię dotyczącą Alexa Huntera – jest to bohater trybu fabularnego, który jest jedną z największych innowacji tegorocznej edycji. Autorzy pozwolą nam współtworzyć karierę młodego zawodnika Manchesteru United i podczas rozgrywki nie będziemy tylko i wyłącznie strzelać bramki, ale również podejmiemy wiele trudnych, moralnych wyborów.

Można oczywiście narzekać na wybrany duet, ponieważ EA Sports nie zdecydowało się na zastąpienie Szpakowskiego nowym komentatorem, jednak musicie pamiętać, że autor „Szpaków” to w Polsce nadal ikona. Może i nie jest już to poziom, który pamiętają starsi gracze, ale ja liczę, że nowy silnik + nowe kwestię sprawią, że akurat tym razem nie będę szukał w opcjach zmiany na angielski dubbing… ;)


 

fcbmatti

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ach... już nie mogę się doczekać :) Oby tylko gameplay-u nie zepsuli.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
yyy ja raczej tradycyjnie zmieniam na angielski
 

michaelpol

Użytkownik
Użytkownik
Ja również English, dużo lepszy klimat.
Z polskim mam wrażenie, że komentarz dedykowany dla osób z gimnazjum, a nie imitujący prawdziwe wydarzenia sportowe.
 

diego1028

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nic dziwnego. Przecież Szpaka nie idzie słuchać.
 

Do góry Bottom