1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

fifa 17 pirat?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez remikbox, Październik 4, 2016.

1. remikbox

remikbox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam , wiem że to tak nie ładnie pobierać gry z internetu i grać za free ale jestem fanem fify i chciałbym pograć w 17. I mam pytanie że jak pobiore z internetu FIFA 17 COMPLEX

To będe miał dostęp do fut?

I Jak kupuje własnie xbox 360 używanego i nie wiem jak sprawdzic czy jest xgd czy rgh czy LT bo nie rozumiem , wiem tylko że gry działają jak wrzuce przez pendrive ,Ktoś powie? Jestem zielony

Ostatnia edycja: Październik 4, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak ci gry działają z pendrive to masz RGH - warto by było uzupełnić braki w wiedzy.
    Obojętnie co pobierzesz będzie działać kwestia odpowiedniego zmodyfikowania plików np. ISO do GOD czy XEX

Wczytywanie...

Poleć forum