1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 17 Problem z graniem online - proszę o pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marekc79, Maj 19, 2017 o godzinie 17:58.

1. marekc79

marekc79 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Jestem nowym użytkownikiem konsoli. Mam problem z grą FIFA 17. Nie potrafię rozegrać meczu online ze znajomym. Dodam , że mam zarejestrowane konto na XBox Live oraz , że dodałem już kolegę do znajomych.
    Po wejściu do rozgrywek online i wysłaniu zaproszenia do gry wchodzę do opcji wyboru drużyny i na tym się kończy - ja mogę wybrać zespół , kolegi wogóle nie widzi.
    Myślę , że kluczem jest przyjęcia zaproszenia do gry , ale nie wiem jak to zrobić.
    Z góry dziękuję za pomoc.
    Pozdrawiam wszystkich na forum.
    Marek

2. Lotnik421 Xbox One

3. Johny Mielony

Johny Mielony Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Mielec
    NAT. Przynajmniej jeden z was musi mieć otwarty.

4. marekc79

marekc79 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To raczej nie to . U mnie NAT jest otwarty - sprawdziłem. U kolegi podobnie. Jakieś inne sugestie?
    Dziękuję i pozdrawiam

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    2602
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  6. diego1028

diego1028 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie miałem okazji grać ze znajomym na konsoli Xbox One w Fifę, ale ze moim znajomości z konkurencyjnej konsoli PS 3 wiem że musicie po prostu zaproszenie przyjąć. Widziałem również jak to wygląda na PS 4 i z tego co ja kojarzę to zaproszenie powinno być w wiadomościach/powiadomieniach.

Wczytywanie...

Poleć forum