1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 17

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez normalguy, Wrzesień 26, 2016.

1. normalguy

normalguy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć wszystkim! Zakupiłem moją pierwszą konsole z fifa 17 i możliwością grania przed premierą dzięki EA Access. Czy ktoś byłby tak miły i wytłumaczył mi jak to zrobić? Niestety jestem jeszcze nieobeznany z wszystkimi możliwościami xone. Z góry dzięki!

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

3. diego1028

diego1028 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Pobierasz aplikację EA Access, rejestrujesz konto i się logujesz, szukasz Fifę 17 w EA Access i wybierasz opcje zagrania i pobrania gry w ramach EA Access.

normalguy lubi to.
  4. normalguy

normalguy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale grę już pobrałem, potem aplikacje. Teraz muszę uruchomić grę z ea?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum