1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 17

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 28, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. CaponePoland

CaponePoland Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wroclaw
    1. Graficznie duzo lepsza niz 16
    2. Tryb kariery w porownaniu do tego z 2KNBA jest slaby, liniowy bardzo ale ogolnie jest ciekawa odakocznia od standardowych trybow gry
    3. Wirtualne kluby zyskaly nowy lauout rozwoju gwiazdy, mozna samemu robic koszulki i herby... Oczywiscie tylko z kilku, z gory narzuconych wzorow
    4. Wciaz brak lobby 2vs2
    5. Strzaly z dystsnsu przesadzone, za latwe
    6. Podania wreszcie poprawione
    7. Duzo nowych animacji poruszania sie zawodnikow
    8. Niwre indywidualne zachowania... Zlatan zawsze przyzlatania a Lewandowski przepycha sie w swoim charakterystycznym stylu
    9. Nowy sposob odbioru i zastawiania i ogolnie ibaczej sie gra

Ogolnie, jak na razie, jest ciekawsza od fifa 16...i mam nadzieje ze to nie jest chwilowe zauroczenie

4. m4tekt

m4tekt Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dziś trochę ograłem ale jak dla mnie szału nie ma, szczególnie graficznie. Rozgrywka w nowej fifie jest ok ale bez większych zmian przez co ponownie wybieram PESA. Czuć można poprawę fizyki i "ciężaru" zawodników co zdecydowanie przypadło mi do gustu :) Ogółem nie jest źle ;)

5. Tomek958

Tomek958 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Mam takie pytanie czy przy pomocy karty przedpłaconej mogę w sklepie xbox zakupić fifa pointsy ?

6. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Grałem w FIFE 15/16, 15stka była dobra, 16stka była już tylko przeciętna a obecna odsłona to jakaś kupa. Nie da się w to grać. Ale pokolei, najpierw o plusach: grafika i animacje stoją na najwyższym poziomie, tryb journey również na plus. Ok koniec.
    Grałem w FUT jak i sezony online.
    - w grze BRAK jakiegokolwiek dryblingu. zapomnijcie o czymś takim najlepiej i nie używajcie żadnych trików. przetestowałem ze znajomymi wszystko i piłka podczas sztuczek przetacza się bardzo wolno plus piłkarz traci nad nią kontrole, gra nas dosłownie karze za granie trikami.
    - strzelanie bramek odbywa się na dwa sposoby: wrzutka na główkę lub podawanie tak długo aż któryś z zawodników wybiegnie na 1 na 1
    - pace jest bezsensowny, takiego Hazarda z rytmu wybija każdy grajek
    - każda kreatywna gra kończy się jednym: odebraniem piłki. najlepsze wyniki osiąga się po prostu prosto podając i nie kombinując

Gre oddaje na cele dobroczynne i wracam do 15stki :).

7. P4TRYK89

P4TRYK89 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ja ograłem FUT'a i jestem zadowolony ja rozumie że niektórzy chcieliby żeby nadal jakimś Bolasie można było przedryblować 5-7 graczy przez pół boiska i strzelić do pustej ale w 17 trzeba się bardziej wysilić. Dodatkowo niektórzy są sfrustrowani tym że taki Hazard przy zerowym zgraniu tempa ma 65 z kartą huntera a przy pełnym zgraniu ma 98 tempa.

Pozostałe tryby nie przeciągły zbytnio mojej uwagi a tryb journey jest fajny ale tylko na chwilę.

8. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Ja napisze cos o tym trybie fabularnym, strasznie irytujacy jest system dawania ocen hanterowi, jedno nie celne podanie -1 odejmuje ok rozumiem ale skoro prosze o podanie gosciu zamiast podac drybluje sie i z wielkim opoznieniem poda a ja juz pokryty to wywala mi -1 zza bledne poproszenie o podanie a szczytem kuriozum bylo jak podczas dosrodkowania w moim polu arnym uratowalem sytuacje i wybilem glowka z pola karnego a mi wywala-1 za nieudane podanie heh, nie wiem ale jak wpuszcza mnie w 81min meczu i mam osiagnac ocene 8,0 to troche bezsensu wtedy latam jak poj... po calym boisku probojac zdobyc jakies punkty troche to bezsensu a juz hipokryzja chyba jest granie calym zespolem a nie hunterem samym bo tak to wogole na jego ocenie nie mozna sie skupic. Teraz mi sie przypomnialo wlasnie jak bardzo irytujacy bys sposob punktowania w byciu gwiazda jak sie gralo zawodnikiem w starszych fifach nadal to jest beznadziejnie zrobione

9. Geble

Geble Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Najbardziej mnie denerwuje w obecnej odsłonie FUT fakt, że tempo rozgrywki jest różne i w sumie nie wiadomo od czego to zależy. Wczoraj 3 mecze z rzędu na optymalnym tempie, a potem jeden mecz, w którym moje oczy nie nadążały za tym co się dzieje na boisku i nawet moje czarnuchy na CDM poruszały się z piłką niczym Neymar. Takie mecze są kompletnie niegrywalne. Nie wiem czy to jest zamierzony ruch ze strony EA, aczkolwiek jest to strasznie frustrujące.

10. ugurano

ugurano Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  11. baddream

baddream Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Niestety FIFA to dla mnie obecnie tylko i wyłącznie single i kariera menadżera, ponieważ tryby związane z graniem online są po prostu niesamowicie wkurzające. Dlaczego? Myślałem, że "dynamiczne balansowanie szansami na wygraną" było przekleństwem zeszłorocznej odsłony, ale kiedy rozegrałem 20 meczów w tegorocznej fifie FUT sezony online i znowu zauważyłem podejrzane zjawiska związane z nagłym brakiem dynamiki u moich szybkich zawodników lub też zupełnym brakiem cela w sytuacji 1na1 zakończyłem grę online. Niestety prócz mnóstwa licencji (których jest już mniej niż wcześniej) to ta sama gra co poprzedniczka, z nieco przemodelowanymi strzałami. Zaskoczeniem są nowości w trybie kariery , które jednak znikają pod wpływem bezsensownego jak dla mnie trybu z Hunterem, który trwa jeden sezon i się kończy. Jak dla mnie 7/10.

12. ggghhh421

ggghhh421 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Witam, mam problem, nie wyszukuje mi przeciwników online, w żadnym trybie Wg, Sezony, UT ktoś wie co może być tego przyczyną? Jeśli ktoś ma pomysł dlaczego tak może być proszę o pomoc / XBO

13. rasgrocek

rasgrocek Xbox One Xbox One Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Zacząłem od 15stki (wcześniej coś tam próbowałem, ale głównie na PC i to było dawno, dawno). W poprzednich częściach (w 16 może już mniej) wydawało mi się, że piłka idzie po nitce. Wszystko idealnie dopasowane, podania zawsze dokładne itp. W 17 zdecydowanie czuć ciężar piłki, czuć to jak zachowują się piłkarze. Skoro któryś jest zdecydowanie szybszy ze względu na statystyki, w grze się to czuje. W poprzedniej części, miałem wrażenia że w FUT karty czym lepsze, tym trudniej odnieść sukces.

Jeśli chodzi o samą grafikę - ciężko tu walczyć o mega efekty specjalne, bo jednak to piłka, nie FPS :) Mimo wszystko podoba mi się wygląd interfejsu, wygląd piłkarzy (no może oprócz Krychowiaka, którego ktoś skrzywdził projektując jego twarz). Podoba mi się zachowanie realizmu w tych wszystkich wnoszeniach pucharów, mimice, grymasach i reakcjach. Ładnie dopracowany wygląd koszulek graczy, butów i piłek.

Co do grywalności... Zdecydowanie lepiej niż w części poprzedniej gdzie 90% podań prostopadłych nie miała szans powodzenia a piłkarze przewracali się o siebie. Czuć wzrost i siłę piłkarzy, czuć tempo i co najważniejsze nic nie jest idealnie wyliczone. To gracz decyduje jak chce zagrać, nie tracąc przy tym przyjemności z rozgrywki. Konstruowanie akcji nie przypomina przeprawy przez ciernie, tylko grę która sprawia przyjemność! I tak powinno zostać. Gra ma relaksować a nie doprowadzać do palpitacji i szoku :)

Oczywiście do minusów można zaliczyć to, że EA od samego początku trzepie portfele graczy, wprowadzając nowe karty, paczki z byle okazji (wiadomo, dobrze wygląda, więc i dobrze zarabia). Ostatnią rzeczą jaką mógł bym ocenić na minus jest jakość niektórych połączeń - czasem gra potrafi zatrzymać się z piłką w locie przy łączu LTE obu graczy...

14. szyszek2121

szyszek2121 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    Jak dla mnie giera jest ŚWIETNA, jak każda poprzednia część zresztą. Gra rzecz jasna (moim zdaniem) bije na głowę PES'a. Wielkim plusem jest realność klubów, składów, nazwisk, wyglądu piłkarzy oraz boisk itd. Kolejnym świetnym "ficzerem" jest na pewno ultimate team oraz sam multiplayer. Wchodzenie do wyższych lig jest mega satysfakcjonujące. Gra jest w 100 procentach godna polecenia dla KAŻDEGO, nie tylko miłośnika piłki nożnej, każdy się w niej odnajdzie, nawet ktoś kto nie zna się na tym sporcie ;)

Wczytywanie...

Poleć forum