1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

fifa 2001-kariera

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Masownik20, Listopad 29, 2010.

1. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    witam
    Mam anstepujace pytanie chce zaczac grac kariere w fifie i wybieram kariere grajacego menadzera.. i mam tkai problem ze wtedy obojetnie jaki zespol wybiore mam w nim siebie jako gwazde..jak zrobic albo nastawic zeby móc grac wszystkie spotkania i miec wplyw na druzyne a jednoczenie zeby nie bylo mnie w tym zespole tylko prrawdziwy sklad??? wiecie o co mi chodzi;);)
    i kolejne pytanie..mozna wyszukiwac nowych pilkarzy jakos inaczej niz przez wypelnianie opcji w tej wyszukiwarce ..poprostu wolalbym wybrac reprezentacje i zeby sie pojawil spis pilkarzy z danej druzyny??
    dzieki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. stfu

stfu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pierfsze, daj Manager, a nie grajacy manager.

Drugie, bodajże się nie da, ale mogę się mylić.

ps. Nie fifa 2011 tylko fifa 11 ;D

4. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    myslalem ze menager to tylko ustawiam sklady itd..a grajacy menager to ze i gram i ustawiam..wiec sie mylilem??
    To jak najlepiej wyszukiwac zawodnikow w oknie transferowym?

5. Krwawy Mechanik

Krwawy Mechanik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gryfino
    Bierzeż transfer i tyle wpisujesz ile ok overalla i tych innych ****reli , a inaczej to wpisujesz nazwisko innej formy nie ma

Wczytywanie...

Poleć forum