1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

fifa 2009 moje pytania !!??

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez batmando, Maj 25, 2009.

1. batmando

batmando Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie wszystkich jako iż nie mam jeszcze 20 postów więc nie napisze w wątku o grach.

A więc mam pytanie nie wiem czy ja jestem jakiś inny czy co ale od 2002 roku ciąłem w każdą fifę na kompie jak wariat po kilka sezonów grałem na najtrudniejszych poziomach wbijając po parę bramek w ciągu 4 minut , próbowałem grać w PES ale wydawał mi się za wolny. Aha na kompie grałem na padzie.

Stałem się szczęśliwym posiadaczem xboxa i ta "rewolucyjna" fifa doprowadza mnie do szału na początku dałem sobie zawodowiec mówię taki jestem obyty to po co niższy poziom i gram dwa mecze i jest 0:0 lub 0:1 myślałem że po paru dniach grania coś się zmieni no ok skrucha najwyższe moje zwycięstwo 2:0 po 2 karnych reszta to jakieś bezpłodne remisy więc ustawiam początkujący i co ?? mam po kilka sytuacji 100% ale wali zawsze w bramkarza wnerwiam się tylko i znowu załączam grida przechodzę kolejny raz

czy to ja jestem za stary na te next geny ? czy jakieś ustawienia dziwne są każdy tak wychwala tę grę a ja jej nienawidzę ..........

2. Lotnik421 Xbox One

3. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Są opcje sterowania ;p Tam ustalasz czy jest "ręczne", "częściowa" lub "asysta" czy jakoś tam ;p Może to masz wszystko na ręczne ;p
    Po drugie gdy strzelasz to musisz wskazywać kierunek strzału oraz używać odpowiednio przycisków do technicznych strzałów itp ;p
    Albo jesteś słaby ***
    może jak pograsz to lepiej będzie ;p
    Ja np w 08 "lepiej" grałem niż w 09 na początku, ale teraz to już tak samo :D

pzdr

4. xtomashx

xtomashx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  5. batmando

batmando Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki za pomoc już jest lepiej na początkującym się udaje i na zawodowcu wygrywam już też

odkryłem że x się stosuje pressing i ustawiłem kontrolera pod siebie

6. akira_yuki_san

akira_yuki_san Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Grunt to trenować, trenować i jeszcze raz trenować:) Ja na samym początku miałem jak Ty(ciągłe baty albo remisy). Teraz jestem w stanie już wygrywać na klasa światowa polskimi zespołami. Daj sobie czas aby poznać nowe mechanizmy zabawy, ustaw wszystkie asysty i zacznij cieszyć się grą na nową:)

7. falcon1984

falcon1984 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja też na początku po kupieniu konsoli średnio sobie radziłem w Fifie tzn. miałem remisy albo minimalne zwycięstwa jedną bramką. Ale im więcej grasz tym więcej się uczysz i potrafisz wykorzystywać sam na sam z bramkarzem - zwykle trzeba nieco zwolnić w polu karnym i puścić lekki strzał po ziemi. Obecnie rozegrałem już z chyba 10 sezonów, na padzie gra mi się już lepiej niż na klawiaturze PC: na prof. wygrywam kilkoma bramkami każdy mecz, zwykle 4 lub 5:0, na World Class też 1-2 bramkami. Grunt to się nie poddawać i jak najwięcej grać :)

Visca el Barca! :D

8. batmando

batmando Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no na początku to po prostu była padaka co to za fifa ale jest już lepiej zaczynam coraz więcej zalet dostrzegać

Visca Visca dziś jest ten dzień. :))

9. Remington

Remington Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Najlepiej pograć na xbox live , wtedy nabiera się doświadczenia.

10. ImNiggaBoy

ImNiggaBoy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Słupsk
    ja mam pytanie jak zrobić Chest Flicka ?:)) do połowy mi wychodzi :((

11. loczardo

loczardo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Kluczem do sukcesy jest poznanie magii dryblingu w tej grze :) Jeśli go opanujesz będziesz nie do przejścia :)

12. dodomaster2

dodomaster2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jak jesteś sam na sam to uderzaj technicznie prawie zawsze gol, albo próbuj lobować jak wyjdzie chwilkę poczekaj i lob.

13. michu

michu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Podczepię się do tematu z moim pytaniem. Da się jakoś zdobyć najnowsze składy do fify 09 na x-klocka bez Adidas live season?

14. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Teraz adidas live season kazdy sciagnie bo resetuja kazdemu zawodnikowi forme do normal, wlasnie tez sie zastanawiam jak te sklady dorwać skoro ALS jest darmowy, ale widze ze sklady dalej mam stare. A ludzie juz smigaja z nowym nie-do-przejscia-magicznym-realem :p

15. michu

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ściągnąłem tą aktualkę co zmienia te statystyki na normal już wcześniej, ale składów ni chu-chu

16. TaZz639

TaZz639 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grodzisk Wielkopolski
    Ja moje sukcesy w fifie zawdzięczam ustawieniu ofensywnemu, szybkim napastnikom, szybkimi, krótkimi podaniam do połowy przeciwnika i celnemu podaniu na dobieg, a dalej sam się domyśl

17. michu

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Poczytałem trochę forum EA i dowiedziałem się, że aktualizacji składów albo nie będzie wcale, albo będzie to po zamknięciu okna transferowego.

18. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    No dobra, aktualizacji składów moim zdaniem na pewno nie będzie(do nowej Fify 10 zostało... 2 miechy więc nie ma sensu), ale dziwi mnie to, że niektórzy ludzie z którymi gram po sieci mają w Realu upgradowany skład- kaka, ronaldo, benzema. Nie wiem jakis cheat czy co. Pewnie tak ;/. Albo mieli adidas live season i nie aktualizaowali na nowy. NIe wiem sam.

PS. W Fifa 09 królował Man U, w fifa 10 będzie Real. Ech znowu 90% meczów przeciwko jednej druzynie będzie ;/

19. zary

zary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    najbardziej spotykane mecze we fife10 na livie będzie real vs barcelona

20. Dev0lution

Dev0lution Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kędzierzyn
    Witam.
    Od niedawna jstem zainteresowany kupnem fify09, jednak mam pewne obawy.
    Wstyd się przyznać, ale nie mam żadnej wiedzy dotyczącej obecnych składów reprezentacji oraz klubów. Nie śledzę na bieżąco poczynań piłkarzy, co więcej wcale nie oglądam meczy.

Oczywiście lubię pograć w nogę z kumplami, nie jestem całkowitym lewarem, jednak ten sport mnie nie kręci.

Czy fifa09 jest grą odpowiednią dla mnie? Łatwo się w niej odnajdę? A może jest to pozycja, skierowana raczej do miłośników piłki noznej?

21. falcon1984

falcon1984 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Łatwo się w niej odnajdziesz, jest to gra dla każdego, nie tylko dla fanów piłki nożnej.
    Gra jest mega grywalna i miodna, warto ją zakupić

Wczytywanie...

Poleć forum