1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

fifa 2009 problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez scorpion22, Lipiec 6, 2011.

1. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam problem z grą fifa 2009 otóż zakupiłem ją w wersji na ps2 ale niestety mam ustawioną wersję francuską a w ogóle nie ogarniam tego języka i czy mógłby mi ktoś opisać gdzie w menu głównym mogę zmienić język ?Piszę tutaj bo nie chce zakładać konta na forum ps2 a zakładam że wersja na pc,ps oraz xboxa ma to samo menu . Proszę o screeny lub porady gdzie mogę wejść w opcje i zmienić język.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Może w grze wcale nie ma języka angielskiego? Sam musisz posprawdzać wszystkie opcje, może trafisz. Poza tym nie liczyłbym na osoby grające po francusku w fife i to 09, które przyjdą Ci z pomocą.

4. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    chodzi mi o to żebyście mi powiedzieli gdzie w polskiej lub angielskiej wersji można to zmienić - a nóż jest poukładana tak samo .

Wczytywanie...

Poleć forum