1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 2010 - informacje, plotki, opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez tomasz0992, Marzec 22, 2009.

1. tomasz0992

tomasz0992 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    częstochowa
    :eek:Ciekawe czy w nowej FIFIE 2010 bedzie mozna stoczyc mecz 11 vs 11 to mnie bardzo ciekawi aczkolkowiek to prawdziwa gratka dla fanów fify;)

Co myślicie o FIFIE 2010 ..jak narazie niewiele wiadomo.. są to tylko spekulacje... co waszym zdaniem powinno sie zmienic w gameplay'u ,jakies poprawki co do rozgrywki, sterowania? zapraszam do podzielenia sie swoimi opiniami.

2. Lotnik421 Xbox One

3. JamBo91

JamBo91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    wa-wa
    Według mnie nie jest to chyba jakimś ciężkim problemem aby na jednym serwie umieścić 22graczy. Na bardziej graficznie wymagających fps-ach ilość graczy jest większa i teraz jeszcze ten killzone 2...

4. Palik

Palik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żagań
    Przecież na xbl dalo się zagrać 11 vs. 11 :p w fifie 09.

5. tomasz0992

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    częstochowa
    Z tego co mi wiadomo w fife 09 dalo sie zagrac 10 vs 10... a nie 11 vs 11 .. chyba ze sie myle hehe

6. Fede

Fede Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ciekawie by bylo jakby bylo mozna grac bramkarzem choc watpie ze bedzie sie dalo :p Przydalo by sie poprawic przyjmowanie pilki takiej gornej bo to praktycznie za kazdym razem jest strata wogole przez ten czas co on przyjmuje traci sie kontrole nad pilkarzem i nic nie mozna zrobic.W fife 09 dosyc czesto nie sa odgwizdywane faule co by sie przydalo poprawic w fife 2010.Bramkarze tez nie sa za madrzy pilka stoi 2metry od niego a samemu trzeba przycisnac zeby do niej podbiegl.No narazie tyle chcialbym zeby bylo poprawione w fife 2010 ale pewnie jeszcze cos sie znajdzie o czym zapomnialem

7. tomasz0992

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    częstochowa
    Słuszna uwaga na bramkarzy.. przydałobysię ich "ulepszenie" ilorazu inteligencji;) ale mam nadzieje ze jak bedzie gra multiplayer 11 vs 11 to realistyczne ruchy bramkarzy spowodują inny wymiar meczu..

8. xbox666szatan

xbox666szatan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    sedziowie w fifie 09 to tepaki. biega pajac za blisko pilki i czesto nia dostaje albo puszcza gre po faulu jako przywilej, ktory czesto konczy sie na nasza nie korzysc bo zaraz potem odgwizduje faul...
    jest tez za duzo spalonych i akcji ze po przejeciu pilki gosc kopie pilke po ziemi przed siebie. przydalo by sie tez wprowadzenie meczu po 3 min polowa.
    jesli to poprawia, ulepsza troche model gry (np polaczenie fify 09 i pes 6) oraz urozmajca tryb kariery i wypuszcza gre z podrasowana grafika to szykuje sie idealna pilka. wolne tez by sie przydalo poprawic.
    fifa 09 jest cholernie grywalna, z kilkunastu gier ktore mam to wlasnie w nia mluce najdluzej mimo ze fanem pilki jakos specjalnie nie jestem.

9. tomasz0992

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    częstochowa
    Wprowadzenie 3 minut czy by cos dalo dla graczy zawsze to cos nowego:p:).Napewno sędzia czasem przeszkadza w grze jak i w realu musi biegac;p i oceniac sytuacje, lecz oddalenie go od poruszajacej sie pilki zmienilo by troche rozgrywke.Polaczenie fify i pes'a spotkalo nas w fife 08 .. bieg postaci przypomina ruch pilkarzy z pes'a.. to jest taka lekka mieszanka:)

10. janek418

janek418 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Słupsk
    W samym trybie rozgrywki chyba bym nie chcial zadnych zmian, natomiast jest kilka rzeczy, ktore mogli by ulepszyc lub dodac w 2010 np.
    -mozliwosc zapisywania powtorek
    -normalny trening (jak w pro evo)
    -mozliwosc zmian numerow zawodnikom w trybie menadzera
    -poprawic grafike trybun
    -usprawnic tryb online (ligi interaktywne)
    -dodac licencje na europejskie puchary (nie wiem czy pro evo ma wykupiona na nastepna czesc gry)
    -przydaly by sie herby polskich zespolow

to zgrubsza tyle jesli chodzi o zmiany jakie chcialbym zobaczyc w nastepnej odslonie fify

11. tomasz0992

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    częstochowa
    Co myslicie o zapisywaniu powtorek.. bo wedlug mnie bylo to by bardzo przydatne.. zapisywac, zgrywac i dzielic sie powtorkami na youtube:)

12. rymcio1987

rymcio1987 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    na pewno powinien pojawić się taki trening jak w pesie .., możliwość normalnego zapisywanie powtórek na konsolę , dodać opcję "szybka gra poza rankingiem". no i napewno jedną najbardziej irytującą mnie rzecz !!..sytuacja !! leci koleś z piłką ! chce mu ją odebrać i wciskam A.. ale co się okazuje . piłkarz przeciwnika za bardzo wypuścił piłkę i przejęcie odbyło się automatyznie.. co robi mój piłkarz ?? PODAJE ! wcześniejsza decyzja o odebraniu piłki powinna byś anulowana !! i wiele wiele innych podobnych sytuacji gdzie gracz ..wciska kilka razy odbiór i już nie ma żadnego odwrotu ! z tego co pamiętam nie było tego problemu ani w fifie 08 ani w euro 08 ! . powinni też poprawić odbiór podań. nieraz zdarza się że piłkarz nie ruszy dupy żeby pobiec do podania !! stoi wkopany w mórawę jak kołek .. no i wiele wiele drobnych poprawek z gameplayu . jeżeli to wszystko zrobią, i lekko podrasują grafę to szykuje się naprawę świetna kopanka .. ;))a wtedy do obalenia pesa pozostaje jedynie stworzenie identycznej wersi na PC zarówno jak i na X360 i PS3 ;)

13. grabi1992

grabi1992 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobrze by było jak by poprawili wykop bramkarza bo czasem jest tak że jak podaje do niego i odrazu wykopuje B na full, a on ją tylko lekko podcina... I jeszcze to czekanie na piłke mnie dobija... Podaje górą na dobieg a piłkarz czeka na nią zamiast biec... :)

14. KikU PL

KikU PL Guest

Grabi, nie wiem czy się nie mylę bo prawdę powiedziawszy nie grałem na iXie w żadną kopaną oprócz Fify Street 3, ale wydaje mi się, że istnieje opcja podbiegnięcia przez piłkarza do tej piłki.

15. tomasz0992

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    częstochowa
    "Skopiowanie" wersji nastepnej fify 2010 z xbox'a 360 spowoduje zamieszanie wsrod ich fanow, wedlug mnie oryginalnosc kazdych z wersji na xbox 360,ps2 czy tez pc powoduje roznorodnosc i za to jest nie tylko wedlug mnie doceniana ale i chetnie kupowana:p..Bo nie bylo by chyba sensu kopiowac fify 2010 z xboxa na pc jak to robi konami z pes'em...

Wczytywanie...

Poleć forum