1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 2010 - Problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez venomizzy, Sierpień 3, 2010.

1. venomizzy

venomizzy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gdy próbuje w samej grze (fifa 2010) zalogowac sie zeby grac online, wyskakuje mi informacja iż servery EA sa tymczasowo nidostepne. Konto mam xbox live gold,(nawet tak pokazuje na profilu) a grac w fifke przez siec nie moge, Co jest nie tak, co robie zle ?

ps. pisze tutaj bo do innych tematow traktujacych o grach nie mam dostepu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. rockobradford

rockobradford Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    może EA prowadzi jakieś prace konserwacyjne na serwerach.... raczej przerwa tymczasowa

4. venomizzy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a teraz pytanie drugie, gdyby xbox byl zarejestrowany na polske, nie moglbym miec xbox live? nie ?

5. Litz

Litz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    1.Czesto robia przerwy, powinno minac
    2.Nie rozumiem ;]

6. sunrise103

sunrise103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dzierżoniów
    Jak byś miał konto i ustawienia regionalne to nie mógłbyś mieć Live, ale masz na inny kraj to możesz mieć Live i nie mogą Ci za to nic zrobić.

7. venomizzy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Identyczny problem mam z Dragon Age, podejrzewam ze to przez porty, jakie powinienem otworzyc aby obslugiwaly servery EA ?

8. winek

winek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam identyczny problem jak kolega. Wcześniej było okey a od jakiegoś tygodnia wyskakuje informacja iż servery EA sa tymczasowo nidostepne. Posiadam konto GOLD i jestem podłączony do LIVE.

9. venomizzy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  10. banan1996

banan1996 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ludzie macie odpowiedź "serwery są niedostępne" i koniec. Możesz zadzwonić do EA, ale nic niewiedząca kobitka poprosi cię o mail'a na, który wyślą ci informację jak serwery ruszą. Oczywiście maila ci przyślą tydzień po tym jak już będzie działać. Też mam fife 10 i też mi nie działa gra on line, więc to wina EA na 100% sprawdź inne gry czy tak samo się dzieje w co wątpię mi działają inne typu mw2.

11. venomizzy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No Gears of War 2 normalnie działa, ale to zeby tyle czasu servery byly offline ? (tydzien?)

12. winek

winek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie wiem co to jest.. średnio mnie łączy co 3 dzień :| i to zazwyczaj rano, do południa. Później jak np. chcę wejść to znowu to samo. Widze, że inni kumple grają online tylko Ja nie ;/

Wczytywanie...

Poleć forum