1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 2010 problemy z aktualizacją

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kazimuro, Październik 15, 2009.

1. kazimuro

kazimuro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich cwanych lisów.
    Teraz krótko na temat problemu: zassałem f2010 bez kompatybilności z ixtrem
    przerobiłem na kompatybilna i pachowałem na wave2. Nagrałem grę i nie chodzi
    tzn chodzi ale tylko po wyjęciu dysku, z dyskiem natomiast od razu wywala aktualizację lecz się nie aktualizuje bo wyskakuje błąd o zabrudzonej płycie i czyszczeniu szmatka znany przypadek. Aktualizację Dashboard próbowałem robić lecz nie da rady sposobem nagrywania na płytę lub na pena. Niech mi nit tylko nie pisze ze robiłem to niepoprawnie bo robiłem to na pewno poprawnie.

nie zwracać na ort inne g..na

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    wszystko robiles ok. tak juz jest z tymi patchowanymi. albo trafisz na aktualizacje ktora grze podejdzie albo nie,
    zalecam wgranie ixtreme 1.51 lub 1.6

Wczytywanie...

Poleć forum