1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 2011 pl

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ponurygracz, Kwiecień 8, 2014.

1. Ponurygracz

Ponurygracz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zakupiłem z allegro tą oto grę: FIFA 11 PL Xbox 360 FOLIA + BONUS SKLEP OD RĘKI (4113780812) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Pudełko i instrukcja miała być w języku angielskim ale gra miała być po polsku. Po odpaleniu fify mam do wyboru tylko angielski, niemiecki i holenderki i to wszystko. Po kontakcie ze sprzedawcą zostałem poinformowany że jest to wielkojęzyczna wersja fifi i powinna być też możliwość wyboru języka polskiego. Na początku mam do wyboru tylko 3 języki o których pisałem a już w ustawieniach gry nie widziałem żadnego dodatkowego języka. Proszę o radę

2. Lotnik421 Xbox One

3. trudneto

trudneto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gela
    No to cie oszukał powinna być Polska flaga z tymi co napisałeś

4. Ponurygracz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzwonię cały dzień i jedyne czego się dowiedziałem i to wiadomością mailową jest to że otrzymałem wersję wielojęzykową która zawiera również polski a jest angielski, francuski i holenderski.

5. ArabGirl

ArabGirl Dziewczyna Dziewczyna Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rabka
    Sam sie dales zrobic w bambuko ;) Jezeli bylaby polska wersja to mialbys kolko z napisem PL.Ja przynajmniej tak mam.
    Nic z tym nie zrobisz.No chyba,ze masz RGH.

6. Ponurygracz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zastanawiało mnie jakim cudem może być po polsku ale wychodziłem za założenia ze dla 20zł nikt nie będzie oszukiwał...

7. bartos

bartos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    opis aukcji
    cała aukcja podejrzana jak nic gdyż w aukcji dodana jest okładka polskiej wersji z Błaszczykowskim, nie spotkałem się z taką wersją fify jak podają na aukcji ze pudło w wersji ENG a gra w PL

Wczytywanie...

Poleć forum