1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 2012 - zadania dzienne

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cz@rny, Maj 8, 2012.

1. cz@rny

cz@rny Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jak pewnie wiecie w Fifie 2012 są tzw. zadania dzienne (niebieski przycisk) za które dostaje się punkty PD i dzięki temu zwiększa się swój poziom (obecnie osiągnąłem na 9. poziom) - oczywiście trzeba być podłączonym do XBL i mieć konto EA.
    Od prawie miesiąca zaliczam te zadania i wszystko było ok do wczoraj - od wczoraj nie mam możliwości potwierdzenia zagrania w takie zadanie.
    Do tej pory po wejściu w konkretne zadanie po lewej wybierało się poziom na jakim chce się je ukończyć (amator,zawodowiec itd.) i naciskało zielony przycisk na padzie - aktualnie nie mam możliwości takiego wyboru.
    Może ma ktoś jakiś pomysł czym to może być spowodowane?

Dodam, ze w dodatku Euro 2012 mogę wykonywać te zadania.
    Na innym profilu XBL powiązanym z innym kontem EA nie ma tego problemu.

W pomocy EA niestety nie uzyskałem pomocy w tym temacie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. batorzajac

batorzajac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jest dzienny limit na zdobyte PD. może go przekroczyłeś i nie możesz zdobyć więcej.

4. cz@rny

cz@rny Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Możliwe, że tak było przedwczoraj, ale wczoraj jeszcze nic nie zdobyłem i też nie mogłem.
    Ale już sobie poradziłem - wszedłem w ustawienia gry i zmieniłem swój poziom zaawansowania na chwilę na inny i pomogło. Już mogę rozgrywać zadania dzienne.
    Ale może faktycznie coś z tym limitem było i się na dłużej zblokowało dla danego poziomu zaawansowania, bo coś podobnego mi mówił gościu z pomocy EA. :)

Wczytywanie...

Poleć forum